Společnost SPV Pelhřimov, a.s. je tradiční společnosti v oblasti velkochovu prasat. Jedná se o silného hráče na domácím trhu a stabilní společnost uvnitř většího koncernu. SPV Pelhřimov provozuje reprodukční farmy v Plevnici a v Miloticích u Kyjova a výkrmové farmy v Litohošti, Vyskytné, Velkých Němčicích, Velkém Karlově, Bojanovicích, Krhovicích a Miloticích. Hlavní sídlo společnosti je umístěno v Plevnici na Pelhřimovsku.

Zootechnik

SPV Pelhřimov, a.s.

Místo práce
Okres Pelhřimov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč/měsíc
Náplň práce
• Organizovat - řídit tým podřízených pracovníků
• Vedoucí zootechnik zodpovědný za určený úsek
• Plánovat pracovní směny a činnost podřízeným pracovníkům
• Sledovat, vyhodnocovat a motivovat činnost podřízených pracovníků
• Zajišťovat denní kontrolu zdraví zvířat ve stájích
• Zajišťovat pomoc při veterinárních zákrocích
• Vést prvotní evidenci zvířat

Požadavky
• Znalost problematiky chovu zvířat výhodou
• SŠ/VŠ vzdělání příslušného směru výhodou
• Znalost velkochovu prasat výhodou
• Předchozí praxe výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
• Komunikační dovednosti, flexibilitu, samostatnost a zodpovědnost
• Schopnost pracovat s externími dodavateli a v teamu
• Spolehlivost
• Pečlivost

Co nabízíme
• Zajímavou pracovní příležitost v koncernové skupině
• Možnost zajištění ubytování
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů
• Stravenky
• Příspěvky na zdraví
• Příspěvky na rekreaci
• Příspěvky na dopravu
• Příspěvky na penzijní / životní pojištění
• 5 týdnů dovolené
• Práce na HPP

Kontakt

Kontaktná osoba: Jan Čapek
E-mail: poslať životopis

ID: 4015416  Dátum zverejnenia: 1.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc