Zootechnik - Jižní Morava

SPV Pelhřimov, a.s.

Místo práce
Velké Němčice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

úvod

Zastupování vedoucího farmy při řízení farmy jak po stránce odborné, tak i po stránce organizační a personální. Odborný dohled nad chovem prasat a chodu farmy. Zootechnická činnost – (denní kontrola zdraví, krmných křivek a korekcí, selekce, před výběr a výběr zvířat na jatka. Administrativa spojená s provozem farmy (deníky zvířat, vyhodnocení turnusů apod.)

Pracovní náplň

• odborné vzdělání zootechnického nebo veterinářského směru
• ochotu učit se novým věcem
• samostatnost a spolehlivost
• kladný vztah ke zvířatům
• práce s PC na uživatelské úrovni
• praxe s vedením lidí výhodou
• řidičský průkaz skupiny B
• praktické zkušenosti s chovem hospodářských zvířat výhodou

Nabízíme

• zajímavou práci ve stabilní a tradiční zemědělské firmě
• hlavní pracovní poměr
• motivační platové podmínky, měsíční odměny
• příspěvky na dovolenou, vánoce, dopravu, zdraví
• příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění
• pět týdnů dovolené

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3409564  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.