Barmanka - Krupiérka

Šprint s.r.o.

Miesto práce
Jarmočná 8, Juh
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
do 1200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce: práca krupierky / barmanky, obsluha výherných hracích prístrojov , videolotérii, obsluha zákazníkov a baru , zodpovednosť za chod prevádzky, zodpovednosť za zverenú hotovosť , práca s pokladňou.

Zaujalo ťa to ? Chceš stabilnú prácu na TPP ? Prijímame do barov a herni Barmanky - Krupierky. Na obsluhovanie výherných automatov, nepotrebujete mať žiadne kurzy. Všetko Vás naučíme , zaučíme a ešte vám za to aj zaplatíme. Šikovnejší to môžu dotiahnuť aj na pozíciu vedúceho samozrejme aj s prislúchajúcim platom, alebo aj na manažéra s ešte vyšším platom ak sa budú snažiť.

-Práca v mladom kolektíve -práca na TPP,
-Bežná mzda u zamestnancov dosahuje s príplatkami výšku 800 až 1000 €. Výnimkou nie sú ani mzdy nad 1200€.
-Výplata pravidelne na čas
-Hodinová základná zložka mzdy od 3,3108€/ hod.
-Finančný bonus za splnenie mesačného plánu 50- 400€,
-Osobnostné ohodnotenie od 0€ - 600€
-Príplatky za: Sviatky, nadčas, nočné, soboty a nedele,
-Stravné lístky v hodnote 3,50€

Platové podmienky a bližšie informácie pri osobnom pohovore. Zasielajte životopis spolu s fotografiou na [email protected] , alebo ma kontaktujte na 0905/ 587 594

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prijmeme do trvalého pracovného pomeru s možnosťou kariérneho rastu šikovné zamestnankyne na pozíciu krupierka / barmanka v jednej osobe. S prijemným vystupovaním, zodpovedne, milé, usmievavé, šikovne a hlavne s chuťou pracovať a učiť sa novým veciam.
Požiadavky: komunikatívnosť, flexibilita, bezúhonnosť, lojálnosť, odolnosť voči stresu, zdravotný preukaz, prax v odbore vítaná, nie však podmienkou !

Firma pracuje v oblasti zábavného priemyslu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2865744  Dátum zverejnenia: 30.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: do 1200 €