Asistent/ka Key Account Manager s perspektívou posunu na pozíciu Account Manager

SPRINT SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
kombinovaný plat - fix+provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava prezentácií, aktívna spoluúčasť na tvorbe ponúk, evidencia projektov a ich aktuálneho stavu, komunikácia s produkciou/grafikmi, podpora KAM podľa potreby, prieskum v teréne, office managment
V prípade posunu na pozíciu Account Managera aj aktívna komunikácia s klientmi, príprava a návrh projektov v spoluprácii s produkciou

mladý priateľský kolektív i vedenie, práca v stabilnej avšak neustále sa dynamicky rozvíjajúcej spoločnosti, kreatívne uplatnenie, motivačné ohodnotenie bez obmedzenia smerom nahor, teambuildingové aktivity, čiastočne flexibilná pracovná doba, automobil na súkromné účely v prípade pozície Account Manager

Prosíme o zaslanie CV. V prípade, že nás chcete pred pohovorom informovať o niečom, čo nieje v CV, prosím pripojte motivačný list. Prosíme, aby sa ozývali iba tí uchádzači, ktorí majú možnosť nástupu od 1.3.2018, príp. v prvej polovičke marca. Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívny, pozitívny a priateľský typ človeka, lojálny, flexibilný, kreatívny, zodpovedný, asertívny

Spoločnosť Sprint Trading, s.r.o. sa radí medzi lídrov v obore POP/POS materiálov a 3D reklamy. Sme dynamická, stále sa rozvíjajúca spoločnosť s demokratickým vedením a silnou proklientsktou orientáciou. Máme za vyše 20 rokov za sebou množstvo úspešných projektov pre našich klientov. Našimi klienti su prevažne spoločnosti z FMCG sektora ako Coca Cola, Kofola, Rajo, Unilever ale i množstvo ďalších. Viac informácii nájdete na www.sprint-trading.eu

Šustekova 20
851 04 Bratislava
ID: 3274868   Dátum zverejnenia: 9.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   kombinovaný plat - fix+provízie