Účtovnícka

ŠPRINT plus, s.r.o.

Miesto práce
Jarmočná 8, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 1 350 EUR/mesiac-mzda od 1350€ -osobné ohodnotenie od 0-800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie podvojného účtovníctva,
-účtovanie prijatých a vystavených faktúr, bankových a pokladničných dokladov, interných dokladov,
-príprava rôznych reportov, uzávierok, štatistík na mesačnej a ročnej báze,
-príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz,
-zostavenie daňových priznaní k DPH, daní z motorových vozidiel,
-vystavovanie odberateľských faktúr,
-administratívne práce podľa potreby,

-práca v stabilnej firme
-výplaty vždy načas v stanovenom termíne
- dovolenka pre celú rodinu v Maďarsku na firemnej chate zadarmo
- stravné lístky formou Doxx platobnej karty
-vianočné odmeny

Stabilná spoločnosť v Košiciach príjme do trvalého pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu Účtovníčka. Vo firme sú dve účtovníčky, takže všetko bude riadne vysvetlené a prijatá účtovníčka bude riadne zaškolená. Je možné sa dohodnúť aj na skrátený pracovný úväzok. Budeme podporovať a financovať vaše vzdelávanie v oblasti daní a účtovníctva.

Životopis zasielajte na [email protected]

Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

minimálne 2 roky

Počet rokov praxe

2

Praktická znalosť podvojného účtovníctva.

Prevádzkovanie barov a kaviarni

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4513817  Dátum zverejnenia: 11.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac