Technik pre servis, opravy, výroba zábavnej techniky, výherné prístroje, jukebox v Košiciach.

ŠPRINT plus, s.r.o.

Miesto práce
Jarmočná 8, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
860 - 1 400 EUR/mesiacbližšie informácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme do nášho tímu technika na servis, opravy a výrobu výherných prístrojov, jukeboxov a inej zábavnej techniky. Ak sa chceš naučiť a nové veci, pošli životopis a bližšie informácie na pohovore.

- práca na TPP,
- výplata na účet medzi 10- 15 dňom,
Mzda sa skladá z dvoch zložiek a to:
základná mzda na hodinu 5€( brutto),
osobné ohodnotenie do 800€,
- preplácame prácu nadčas, víkendy a sviatky,
- stravné v hodnote 4€,
- každý rok darček k meninám a narodeninám,
- možnosť počas leta využívať firemnú chatu na dovolenku pri termálnom kúpalisku Tiszavasvári,
- vianočné odmeny,
- motivačné benefity počas roka pre zamestnancov,
všetko naučíme a preplácame zamestnancom aj odborné školenia a kurzy,

Posielajte životopis na [email protected] spolu s fotografiou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Ak bude uchádzač o zamestnanie bez praxe, zaškolíme ho, ale musí mať aspoň základne znalosti uvedené

Predpokladom sú základné znalosti elektroniky, hardware, software, technické a manuálne zručnosti, technické myslenie, bezúhonnosť, vodičsky preukaz sk. B, SŠ vzdelanie technického smeru. Výhoda je prax v odbore, alebo príbuzných odvetviach.

Prevádzkovanie barov a kaviarni

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4108971  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac