Finančno - ekonomický správca

Správca s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 EUR v závislosti od odbornosti a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje otvoriť samostatný peňažný účet fondu prevádzky, údržby a opráv v banke určený len pre správu domu,
- otvoriť samostatný peňažný účet fondu služieb na úhradu nákladov spojených s užívaním bytov a nebytových priestorov v banke určený len pre správu domu; v prípade požiadavky riešiť úhradu nákladov spojených s užívaním bytov a nebytových priestorov prostredníctvom SIPO
- viesť analytickú evidenciu obratov peňažných prostriedkov na FO a FS podľa vchodov;
- požadovať od vlastníkov zvýšenie platieb, prípadne mimoriadny príspevok do FO, pokiaľ finančné prostriedky vo FO nepostačujú na krytie nákladov hradených z FO. V prípade, že vlastníci takúto požiadavku neakceptujú, nezodpovedá správca za škodu spôsobenú neuhradením alebo neobjednaním príslušnej služby;
- viesť evidenciu neplatičov a vymáhania pohľadávok voči neplatičom;
- poskytovať mesačné výkazy obratov a zostatkov na FO a FS a tiež zoznam neplatičov zástupcom vlastníkov v elektronickej forme alebo vytlačenej zostave ak to budú požadovať

V prípade záujmu o nami inzerovanú pracovnú pozíciu zašlite spoločne s Vašim CV aj nasledovný súhlas: "Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnanie a v profesijnom životopise poskytnutých v spoločnosti Správca s.r.o., v zmysle nariadenia 2016/679 GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (ďalej len "zákon o ochrane osobných údajov") spoločnosti Správca, s.r.o., na účely sprostredkovania zamestnania. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 20 zákona č. 428/2002 Z. z."

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.6.2018 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- presnosť,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- organizačné schopnosti.

Správca s.r.o. je spoločnosť špecializujúca sa na komplexnú správu bytových domov a nebytových priestorov, poskytujúca vlastníkom rozsiahly profesionálny servis v oblasti technickej, energetickej, ekonomickej, právnej a inžinieringu.
Naša spoločnosť zabezpečuje komplexnú starostlivosť pri obstaraní služieb spojených s bývaním a užívaním nebytového priestoru – dodávky všetkých energií a služieb, opravu, údržbu a obnovu bytového domu a jeho spoločných častí a zariadení, vedenie ekonomickej a účtovnej agendy domu s prehľadom predpisov a platieb vlastníkov bytov a NP vrátane vyúčtovania služieb a v neposlednom rade samozrejme aj právne poradenstvo.
Zároveň poskytujeme kompletnú technickú podporu pri revitalizácii a obnove domov, vybavovanie potrebných povolení a podaní žiadostí, rovnako ako aj styk s bankami a štátnymi inštitúciami v procese zabezpečenia komerčných úverov, prípadne dotácií resp. Štátneho fondu rozvoja bývania (ŠFRB).

Wolkrova 13
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Fridman
Tel.: +421252622178
E-mail: poslať životopis
ID: 3419306   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 EUR v závislosti od odbornosti a skúseností