Administratívny pracovník triediaceho centra - práca na rannú a posunutú rannú zmenu (zástup MD)

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
dohodou
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda 1150 EUR/mesiac. K základnej mzde prislúcha mesačná variabilná zložka do výšky max. 10% základnej mzdy, dochádzkový a stabilizačný bonus. Bližšie informácie upresníme na osobnom pohovore s kandidátom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné a technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Do nášho skvelého tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má prax v administratíve so zameraním na výrobu, baví ho/ju práca s ľuďmi a nie je mu/jej ľahostajné environmentálne smerovanie našej krajiny.
Aké úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- Spracovávanie dochádzky zamestnancov.
- Príprava tlačených formulárov.
- Kontrola správnosti vypĺňania výrobnej evidencie na pridelených prevádzkach.
- Elektronická evidencia výrobných procesov v internom systéme.
- Riešenie neštandardných udalostí – týkajúce sa výrobných procesov a ich evidencie.
- Koordinácia vykládky a nakládky materiálu.
- Obsluha cestnej váhy vrátane dokumentácie.
- Operatívny nákup.
- Komunikácia s dispečingom, interným a externými skladmi, prípadne inými zúčastnenými stranami.
- Skladové hospodárstvo.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- Refferal bonus (bonus za odporučeného kandidáta),
- príspevok na vlastnú svadbu,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok na dochádzanie za prácou,
- stabilizačný príspevok,
- káva, čaj na pracovisku, pitný režim je samozrejmosťou,
- otvorená firemná kultúra a skvelí kolegovia, ktorí veľmi ochotne pomôžu pri zapracovaní sa :-)

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

• min. 2-ročná prax na administratívnej pozícii vo výrobnej spoločnosti

Vedomosti/zručnosti:
- práca s PC (Word a Excel, Outlook),
- práca s PC v internom informačnom systéme - s programom výroby a riadenia skladov,
- skúsenosť s komunikáciou, zaúčaním a riadením ľudí vítaná,
- vodičský preukaz typu B podmienkou.

Osobnostné kritériá:
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail,
- vysoká miera samostatnosti a dodržiavanie termínov,
- komunikačné schopnosti,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4798158  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac