Tímlíder logistiky

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
čo najskôr
2 000 EUR/mesiacZákladná mzda 2000,- EUR/mesiac. K základnej mzde prislúcha kvartálna variabilná zložka do výšky max. 10% základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu na úseku logistiky hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má prax v riadení tímu, efektívnom plánovaní trás, vie pracovať samostatne, prevziať zodpovednosť za svoj tím a svoje rozhodnutia, nebojí sa výziev a má chuť sa neustále učiť niečo nové.

Sme nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a plechoviek na území Slovenska.
Ááááno, sme to "Z"-tko na plastových fľašiach a plechovkách :-)

Aké úlohy čakajú na nového kolegu/kolegyňu?
- Vedenie tímu dispečerov,
- Rozdeľovanie úloh a ich prioritizácia,
- Práca s internou aplikáciou logistiky DRS,
- Príprava reportov a analýz k primárnej a sekundárnej preprave,
- Administratívna údržba vozového parku v dokumentácii aj v systéme,
- Denná operatívna komunikácia s externými prepravcami a šoférmi a interným zákazníckym centrom,
- Príprava podkladov k fakturácii prepravcu, kontrola a schvaľovanie faktúr prepravcov,
- Návrh a zavedenie nápravných riešení do praxe ako aj aktualizácia nastavenia systému a overenie funkčnosti,
- Riešenie a nastavenie komunikácie neštandardných situácii v spolupráci so zákazníckym centrom,
- Zodpovedanie otázok interného zákazníckeho centra a odberných miest,
- Údržba a upgrade systému v spolupráci s vývojárom/partnerom,
- Údržba a aktualizácia distribučných pravidiel, ich návrh a implementácia v systéme logistiky,
- Plnenie pokynov nadriadeného.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- automobil aj na súkromné účely,
- Refferal bonus (bonus za odporučeného kandidáta),
- občasná práca formou Home Office,
- káva, čaj na pracovisku, pitný režim je samozrejmosťou,
- otvorená firemná kultúra a skvelí kolegovia, ktorí veľmi ochotne pomôžu pri zapracovaní sa :-)

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky praxe v logistike, ideálne v rýchloobrátkovom sektore (potraviny, nápoje, drogéria a kozmetik

Vedomosti/zručnosti:
- 2 roky praxe na vedúcej pozícii (riadenie tímu),
- skúsenosť s plánovaním, exekutívou a optimalizáciou trás cestnej zbernej prepravy,
- skúsený s prácou v plánovacom systéme dopravy alebo dispečerského modulu,
- vyššia úroveň anglického jazyka ako B1 výhodou,
- vodičský preukaz: skupiny B,
- znalosť práce s MS-Office: Word, Excel.

Osobnostné kritériá:
- analytické a procesné myslenie,
- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosť za rozhodnutia a dodržiavanie termínov,
- prezentačné a komunikačné schopnosti,
- organizačné schopnosti,
- pro-zákaznícky prístup,
- vysoká odolnosť voči stresu,
- tímovosť,
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4597965  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac