IT špecialista

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ihneď, dohodou
3 000 EUR/mesiacVýška základnej mzdy 3000 EUR/mesiac. V závislosti od kompetencií a skúseností kandidáta + 10% kvartálny bonus. Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď súčasťou jedinečného projektu na Slovensku a skvelého pracovného tímu s otvorenou kultúrou. Hľadáme akčného samostatného, skúseného, komunikatívneho člena, ktorý zastreší komplexne agendu IT.

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Aké zodpovednosti a úlohy čakajú na danej pozícii?
- podieľanie sa na prevádzke a údržbe PC a koncových zariadení interných zamestnancov a ich technickej podpore,
- zodpovednosť za správne zadefinovanie požiadaviek interných zamestnancov na externého dodávateľa IKT služieb,
- práca s cloudovými aplikáciami Microsoft Office 365, správa užívateľských prístupov pre 365, ERP, Sharepoint a ďalšie systémy,
- analýza a riešenie poruchových stavov a potencionálnych bezpečnostných rizík,
- podieľanie sa na implementácií nových a zaujímavých IT projektoch,
- prvý kontaktný bod pre všetky IT záležitosti,
- výber a zabezpečenie IT techniky,
- monitorovanie a riadenie IT vo všetkých lokalitách,
- správa kamerového systému,
- implementácia nových postupov, zaškoľovanie užívateľov,
- návrh vylepšení na efektívne využívanie dostupných IT zdrojov,
- budovanie a udržiavanie vzťahov s dodávateľmi systémov v oblastiach - konektivity, digitálnej komunikácie, tlače, hlasových a dátových služieb, dodávok hardware a software, zálohovania a obnovy užívateľských dát a bezpečnostnej politiky spoločnosti.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri formovaní zálohového systému na Slovensku,
- občasná práca formou Home Office,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- otvorená firemná kultúra.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás!

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem. Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Sharepoint - Pokročilý
ERP na úrovni administrátor - Pokročilý
TCP/IP LAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 rokov praxe v IT

- skúsenosť v IT vo výrobnej spoločnosti je výhodou;
- PowerBI - výhodou
- chuť pracovať efektívne, s vysokým nasadením s orientáciou na výsledok;
- schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa;
- analytické myslenie;
- vysoká odolnosť voči stresu;
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail a zodpovednosť;
- výborné prezentačné a komunikačné schopnosti;
- príjemné vystupovanie;
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe;
- otvorený cestovaniu v rámci Slovenska.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4532194  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac