Vedúci interných medziskladov

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacK základnej mzde 1500 EUR/mesačne prislúcha mesačná variabilná zložka mzdy vo výške max. 15 % zo základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a plechovkových obalov na území Slovenska.

Rozširujeme náš pracovný tím o pozíciu Vedúci interných medziskladov, ktorý:

- riadi a koordinuje vedúcich pracovníkov v interných medzi-skladoch (BOZP, rešpektovanie štandardov, dodržiavanie stanovených denných výkonov a produktivity práce);
- zodpovedá za dodržiavanie BOZP, technologických postupov a pracovných inštrukcií;
- nahlasuje neštandardné situácie a koordinuje práce pri ich riešení;
- pripravuje reportov;
- plní stanovené ciele a úlohy;
- zodpovedá za evidenciu dochádzky;
- zodpovedá za materiálno technické zabezpečenie;
- komunikuje s prenajímateľom priestorov a budov;
- riadi logistiky na medzisklade;
- spolupracuje na nových projektoch s cieľom uvedenia nových pracovísk do prevádzky a taktiež projektoch zameraných na zlepšenie existujúcich procesov.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- Refferal bonus (bonus za odporučeného kandidáta),
- občasná práca formou Home Office,
- káva, čaj na pracovisku, pitný režim je samozrejmosťou,
- otvorená firemná kultúra a skvelí kolegovia :-)

Veríme, že Vás naša pracovná ponuka zaujala. Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2023 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2-ročná prax na vedúcej pozícií vo výrobe alebo sklade a s manipuláciou s VZV

Počet rokov praxe

2

• oprávnenie VZV - W;
• skúsenosť s komunikáciou, zaúčaním a riadením ľudí
• vodičský preukaz typu B;
• analytické a procesné myslenie;
• efektívne komunikačné schopnosti;
• zameranie na detail;
• vysoká miera samostatnosti a dodržiavanie termínov;
• organizačné schopnosti;
• vysoká odolnosť voči stresu;
• schopnosť rozhodovať sa;
• time manažment;

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nová nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Jaššová
E-mail: poslať životopis
ID: 4502491  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac