BOZP technik

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Kočovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 800 EUR/mesiacK základnej mzde 1800 EUR/mesačne po skončení skúšobnej doby prislúcha kvartálna variabilná zložka mzdy vo výške max. 10 % zo súčtu základných miezd za príslušné kvartálne obdobie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého tímu hľadáme skúseného, proaktívneho, pracovitého a cieľavedomého kolegu/kolegyňu na pozíciu BOZP technik.

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a plechovkových obalov na území Slovenska.

V čom spočíva práca BOZP technika?
• Plní úlohy bezpečnostného technika v oblasti BOZP a PO v zmysle platnej legislatívy,
• Vypracováva BOZP a PO dokumentáciu v zmysle platnej legislatívy a následne ju implementuje,
• Monitoruje a implementuje legislatívne zmeny v oblasti BOZP a PO,
• Participuje a školí na vstupných a periodických školeniach zamestnancov v oblasti BOZP a PO,
• Spolupracuje pri zavádzaní projektov v oblasti BOZP,
• Vypracováva a aktualizuje analýzu rizík,
• Rieši pracovné úrazy,
• Komunikuje s príslušnými inštitúciami,
• Vykonáva audity a kontroly dodržiavania zásad BOZP a PO na pracoviskách,
• Navrhuje nápravné opatrenia a ich implementáciu v oblasti BOZP a PO,
• Komunikuje s externou BOZP spoločnosťou a PZS,
• Plní úlohy nadriadeného.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- Refferal bonus (bonus za odporučeného kandidáta),
- občasná práca formou Home Office,
- káva, čaj na pracovisku, pitný režim je samozrejmosťou,
- otvorená firemná kultúra a skvelí kolegovia :-)

Viac sa dozvieš na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Teba!

Veríme, že Vás naša pracovná ponuka zaujala. Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP a PO

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft SharePoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v BOZP a PO vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky

- prax v BOZP a PO vo výrobnej spoločnosti min. 3 roky;
- chuť pracovať efektívne, s vysokým nasadením s orientáciou na výsledok;
- schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa;
- analytické myslenie;
- vysoká odolnosť voči stresu;
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail a zodpovednosť;
- výborné prezentačné a komunikačné schopnosti;
- príjemné vystupovanie;
- tímový hráč,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe;
- otvorený cestovaniu v rámci Slovenska.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4502328  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac