Dispečer

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Široké
Termín nástupu
čo najskôr
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda 1400,- EUR/mesiac. K základnej mzde prislúcha mesačná variabilná zložka do výšky max. 10% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne rozširujeme tím logistiky o nového Dispečera pre Správcu zálohového systému, n. o., na ktorej budete mať príležitosť podieľať sa na implementácii slovenského zálohového systému jednorazových obalov na nápoje.

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Kľúčové zodpovednosti pozície sú:
- Návrh, tvorba, plánovanie a synchronizácia trás v sekundárnej preprave s cieľom efektívnej prepravy.

Aké úlohy Vás čakajú na danej pozícii?
- Práca s internou aplikáciou logistiky DRS,
- Príprava reportov a analýz k primárnej a sekundárnej preprave,
- Administratívna údržba vozového parku v dokumentácii aj v systéme,
- Denná operatívna komunikácia s externými prepravcami a šoférmi a interným zákazníckym centrom,
- Príprava podkladov k fakturácii prepravcu, kontrola a schvaľovanie faktúr prepravcov,
- Návrh a zavedenie nápravných riešení do praxe ako aj aktualizácia nastavenia systému a overenie funkčnosti,
- Riešenie a nastavenie komunikácie neštandardných situácii v spolupráci so zákazníckym centrom,
- Zodpovedanie otázok interného zákazníckeho centra a odberných miest,
- Údržba a upgrade systému v spolupráci s vývojárom/partnerom,
- Údržba a aktualizácia distribučných pravidiel, ich návrh a implementácia v systéme logistiky,
- Plnenie pokynov nadriadeného.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- otvorená firemná kultúra.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n. o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- min. 5 roky praxe v logistike, ideálne v rýchloobrátkovom sektore

Vedomosti/zručnosti:
- min. 5 rokov praxe v logistike, ideálne v rýchloobrátkovom sektore (potraviny, nápoje, drogéria a kozmetika)
- skúsenosť s plánovaním, exekutívou a optimalizáciou trás cestnej zbernej prepravy,
- skúsený s prácou v plánovacom systéme dopravy alebo dispečerského modulu,
- aktívna angličtina výhodou,
- vodičský preukaz: skupiny B,
- znalosť práce s MS-Office: Word, Excel.

Osobnostné kritériá:
- analytické a procesné myslenie,
- vysoká miera samostatnosti, zodpovednosť za rozhodnutia a dodržiavanie termínov,
- prezentačné a komunikačné schopnosti,
- organizačné schopnosti,
- pro-zákaznícky prístup,
- vysoká odolnosť voči stresu,
- tímovosť,
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4415232  Dátum zverejnenia: 1.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac