Referent zákazníckeho call centra

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacCelkový mesačný príjem je 1000 € brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Referent zákazníckeho call centra pre Správcu zálohového systému, na ktorej budete mať príležitosť podieľať sa na implementácii slovenského zálohového systému jednorazových obalov na nápoje.
Očakávame, že komunikácia so zákazníkom je Vašou silnou stránkou, viete spravovať databázy, máte zmysel pre detail a ste zameraný na výsledky.
Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Aké zodpovednosti a úlohy Vás čakajú na danej pozícii?

- príjem a vybavovanie telefonátov zákazníckej linky;
- príjem a vybavovanie e-mailov zákazníckej linky;
- reportovanie vybavených požiadaviek;
- verifikuje zákazníkov a EAN kódov;
- verifikácia zákazníkov a EAN kódov;
- správa databázy odberateľov a dodávateľov;
- evidencia fyzického a administratívneho nového portfólia - verifikácia, evidencia a zadávanie informácií (rozmery, váhu, atď. ako aj obchodné podmienky);
- riešenie zákazníckych otázok a reklamácií (odberatelia a dodávatelia);
- dodržiavanie bezpečnostných predpisov a interných smerníc a nariadení;
- plnenie úloh stanovených svojim nadriadeným.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- otvorená a neformálna firemná kultúra,
- možnosť kariérneho rastu.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Dokumenty neúspešných kandidátov obsahujúce osobné údaje budú po skončení výberového konania skartované.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2 roky praxe v call centre

Vedomosti/zručnosti:
- administratívne a obchodné znalosti,
- anglický jazyk - základy,
- vodičský preukaz sk. B je výhodou.

Osobnostné kritériá:
- prezentačné a komunikačné schopnosti,
- schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa,
- analytické myslenie,
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail,
- vysoká miera samostatnosti,
- dynamická a proaktívna osobnosť,
- príjemné vystupovanie,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe,
- flexibilita.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4326007  Dátum zverejnenia: 10.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac