Vedúci zmeny - velinár (elektrotechnik s § 21)

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Kočovce
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 1300 EUR/mesiac. Horná hranica mesačného mzdového ohodnotenia 1430 EUR zahŕňa mesačnú prémiovú zložku do výšky max. 10% základnej mzdy, bližšie informácie upresníme na osobnom pohovore s kandidátom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Velinár - vedúci zmeny pre Správcu zálohového systému, na ktorej budete mať príležitosť podieľať sa na implementácii slovenského zálohového systému jednorazových obalov na nápoje.

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Kľúčové zodpovednosti pozície sú:
Zodpovednosť za plánovanie, organizáciu a kontrou výrobného procesu na zmene v zmysle kvantitatívnych a kvalitatívnych ukazovateľov. Riadenie pracovníkov na zmene. Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a dodržiavanie technologických postupov vo výrobnom procese na zmene.
- Riadenie pracovníkov na linke a zmene;
- Zodpovedá za dodržiavanie výkonnosti produkcie na zmene;
- Chod linky po technickej aj kvalitatívnej stránke;
- Riešenie neštandardných udalostí na linke a zmene;
- Zodpovedá dodržiavanie BOZP a technologických postupov;
- Zodpovedá za nahlasovanie , koordináciu a spoluorganizovanie prác pri servisnom zásahu a organizáciu prípadnej opravy;
- Zodpovednosť za vykonávanie autonómnej údržby v Triediacom centre;
- Koordinuje príjem materiálu a expedíciu produkcie s externými dopravcami.

Aké úlohy Vás čakajú na danej pozícii?
- Plánuje, organizuje a kontroluje výrobný proces na zmene v spolupráci s vedúcou výroby a hlavným technológom;
- Zodpovedá za kvantitatívne a kvalitatívne parametre výrobného procesu prevádzky linky a za technológiu počas zmeny;
- Rieši neštandardné udalosti – chyby, vady, prestoje v TC na zmene v spolupráci s vedúcou výroby;
- Participuje na tvorbe pracovných a technologických postupov v spolupráci s vedúcou výroby a hlavným technológom a zodpovedá za ich dodržiavanie na zmene;
- Participuje na vedení, motivácii a priebežnom hodnotení podriadených pracovníkov na zmene;
- Zabezpečuje dodržiavanie BOZP na pracovisku na zmene;
- Spolupracuje s externou servisnou organizáciou– nahlasovanie porúch, organizácia a evidencia servisných zásahov;
- Vedie záznamov a prevádzkovej dokumentácie linky na zmene;
- Participuje na plánovaní a realizácii autonómnej a preventívnej údržby technológie v spolupráci s hlavným technológom;
- Vykonáva prácu stanovenú svojim nadriadeným vedúcou výroby.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- otvorená firemná kultúra.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 5 roky praxe pri obsluhe a riadení technologických liniek vo výrobnom závode

Vedomosti/zručnosti:
- min. 5 rokov praxe pri obsluhe a riadení technologických liniek vo výrobnom závode;
- min. 2 roky praxe v riadení alebo koordinácii technologickej linky na zmene vrátane koordinácie servisných zásahov;
- elektrotechnická spôsobilosť vyhláška č. 508/2009 Z.z. § 21 je nevyhnutná; § 22 alebo § 23 výhodou
- oprávnenie na VZV je výhodou;
- vodičský preukaz: skupiny B;
- znalosť práce s MS-Office: Word, Excel;

Osobnostné kritériá:
- schopnosť samostatne pracovať, rozhodovať sa,
- analytické myslenie,
- vysoká odolnosť voči stresu,
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail,
- vysoká miera samostatnosti,
- dynamická a proaktívna osobnosť,
- komunikačné schopnosti,
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

V organizácii sa pripravujeme na trojzmennú prevádzku (6,00-14,00, 14,00-22,00, 22,00-6,00 hod).
Pravidelné pracovisko bude v priemyselnom parku Nové Mesto nad Váhom ONE Industrial Park III SK (Kočovce).

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4299765  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac