Administratívny pracovník medziskladu

Správca zálohového systému n. o.

Miesto práce
Žirany
Termín nástupu
1.1.2022
1 150 EUR/mesiacZákladná mzda 1150 EUR/mesiac. K základnej mzde prislúcha mesačná variabilná zložka do výšky max. 10% základnej mzdy, bližšie informácie upresníme na osobnom pohovore s kandidátom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne obsadzujeme pozíciu Administratívny pracovník medziskladu pre Správcu zálohového systému, na ktorej budete mať príležitosť podieľať sa na implementácii slovenského zálohového systému jednorazových obalov na nápoje.

Správca zálohového systému je nezisková organizácia, ktorá zodpovedá za organizačné aj technické riešenie zálohovania nápojových plastových fliaš a kovových plechoviek na území Slovenska.

Kľúčové zodpovednosti pozície sú:
Riadenie pracovníkov na medzisklade, skladové hospodárstvo, evidencia odpadu, manipulácia s materiálom na vstupe, kontrola procesu výroby, manipulácia s produktom na výstupe v medzisklade.

Aké úlohy Vás čakajú na danej pozícii?
ADMINISTRATÍVA:
- Riadenie pracovníkov na medzisklade;
- Zodpovedá za dodržiavanie výkonnosti produkcie;
- Zodpovedá za chod technológie po technickej aj kvalitatívnej stránke;
- Riešenie neštandardných udalostí na technológii a zmene;
- Zabezpečenie evidencie odpadov do predpísaných formulárov.
- Komunikácia s externým dopravcom a s dispečingom logistiky;
- Vedenie skladového hospodárstva a inventúr;
- Správa objednávok;
- Operatívny nákup;
- Vedenie pokladne;

ZASTUPITEĽNOSŤ PREDÁKA V ČINNOSTIACH:
VSTUP A PRÍJEM MATERIÁLU:
- PET: Vykládka stlačených plastových obalov v plastových vreciach do zásobníka z nákladného vozidla;
- Plechovky: Vykládka stlačených plechovkových obalov do zásobníka z nákladného vozidla;
- Manipulácia so vstupným materiálom do zásobníkov;
- Vykládka nestlačeného materiálu (PET, plechovky) a jeho verifikácia v sčítacom zariadení;

PROCES:
- Čistenie a údržba lisu;
- PET: Odoberanie a viazanie lisovaných balíkov PET fliaš z lisu, váženie, šaržovanie a zaskladňovanie lisovaných balíkov do skladu hotových produktov v medzisklade;
- Plechovky: Plnenie plechoviek zo zásobníka do big-bagov;
- Plechovky: Váženie, šaržovanie a zaskladňovanie big-bagov do skladu hotových produktov;
- Evidencia výroby do predpísaných formulárov a tlačív v papierovej podobe a tlačenie výstupov z váženia;
- Obsluha sčítacieho zariadenia – verifikácia nestlačených obalov;

VÝSTUP:
- Vyskladňovanie a nakládka expedovaných produktov a materiálu do nákladného vozidla;
- Zodpovednosť za stav zverenej manipulačnej techniky;
- Aktívne sa podieľa na plnení stanovených projektových cieľov.

- Plnenie pokynov nadriadeného.

- ponúkame atraktívnu príležitosť byť súčasťou skvelého tímu profesionálov pri budovaní a formovaní zálohového systému na Slovensku,
- stabilná práca pre slovenskú neziskovú organizáciu a istota finančného zázemia,
- otvorená firemná kultúra.

V organizácii spúšťame jednozmennú prevádzku. V priebehu roka pripravujeme dvojzmennú prevádzku.
Pracovný čas: 6,00-14,30 hod.

Viac sa dozviete na pracovnom pohovore u nás. Tešíme sa na Vás.

Veríme, že naša pracovná ponuka Vás zaujala a vážime si Váš záujem.

Váš životopis zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom.

Spoločnosť Správca zálohového systému, n.o. bude spracúvať Vaše osobné údaje v zmysle Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na základe oprávneného záujmu a archivovať ich po dobu 2 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 2-ročná prax na administratívnej pozícii pri objednávkach a zákazníckom centre vo výrobe/sklade

Vedomosti/zručnosti:
- min. 2-ročná prax na administratívnej pozícii pri objednávkach a zákazníckom centre vo výrobe alebo sklade a manipulácii s VZV;
- oprávnenie na VZV je nutné (W1);
- práca s PC v internom informačnom systéme s programom výroby a riadenia skladov;
- skúsenosť s komunikáciou, zaúčaním a riadením ľudí vítaná;
- práca s PC (Word a Excel, Outlook – základné zručnosti);
- vodičský preukaz: skupiny B.

Osobnostné kritériá:
- analytické a procesné myslenie;
- komunikačné schopnosti;
- rýchlosť, presnosť, zameranie na detail;
- vysoká miera samostatnosti a dodržiavanie termínov;
- ochota neustále sa vzdelávať a pracovať na sebe.

SPRÁVCA ZÁLOHOVÉHO SYSTÉMU n.o. je nezisková organizácia, poskytujúca služby na základe poverenia vydaného Ministerstvom životného prostredia SR. Organizácia bola zriadená s cieľom vybudovať a následne prevádzkovať zálohový systém pre jednorazové nápojové obaly (PET fľaše a plechovky) v rámci SR.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4188301  Dátum zverejnenia: 22.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac