Obsluha energetických zariadení

SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
785 EUR/mesiacK mzde sú vyplácané príplatky za prácu v sobotu, nedeľu, nočné a sviatky nad rámec Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava, montáž, kontrola a údržba motorov strojového a súvisiaceho mechanického vybavenia
- zabezpečovanie nábehov, odstávok a skúšok strojov a zariadení
- predchádzanie havarijným stavom strojov včasným zásahom do chodu zariadenia
- obsluha nakladača drevnej štiepky

- stravné lístky v hodnote 5,50 EUR
- príplatky za sobotu, nedeľu a nočné nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na III. pilier DDP, aby ste mali istotu v budúcnosti
- dovolenka 25 dní bez ohľadu na vek (po odpracovaní 5 rokov ďalšie dni dovolenky naviac)
- balíčky pre deti na MDD a Mikuláša
- športová hala
- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Ak Vás táto pracovná príležitosť zaujala, zašlite prosím žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu [email protected]
V žiadosti prosím uveďte súhlas s poskytnutím osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vybraní uchádzači budú kontaktovaní e-mailom alebo telefonicky a budú pozvaní na výberové konanie.
Vopred sa ospravedlňujeme záujemcom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou na zaradenie do výberového konania je mať platný kuričský preukaz na plynné palivo V. triedy (vieme pomôcť zo získaním kuričského preukazu)
- vodičský preukaz skupiny "B" - aktívny vodič
- vzdelanie technického smeru
- ochota pracovať v nepretržitej prevádzke

Výroba a dodávka tepla a teplej vody, spravovanie, oprava a údržba bytových a nebytových priestorov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3944285  Dátum zverejnenia: 17.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 785 EUR/mesiac