Právnik/Právnička

SPRAVBYTKOMFORT, a.s. Prešov

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacďalšie mzdové podmienky budú uchádzačom prezentované na osobnom rozhovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- posudzovanie a vypracovávanie právnych dokumentov, rozborov a stanovísk
- zhotovovanie a overovanie zmlúv
- žalovanie a vymáhanie pohľadávok
- zastupovanie spoločnosti pri súdnych sporoch
- poskytovanie právneho poradenstva

- 37,5 hodinový pracovný týždeň (v piatok ukončenie pracovnej doby o 12:30)
- stravné lístky v hodnote 5,50 EUR
- príspevok na III. pilier DDP, aby ste mali istotu v budúcnosti
- dovolenka 25 dní bez ohľadu na vek (po odpracovaní 5 rokov ďalšie dni dovolenky naviac)
- balíčky pre deti na MDD a Mikuláša
- športová hala, ktorú môžete využiť na trávenie voľného času s rodinou
- ďalšie výhody v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Ak Vás táto príležitosť zaujala, zašlite prosím Vašu žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu [email protected].
V žiadosti prosím uveďte súhlas s poskytnutím osobných údajov.
Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom alebo telefonicky.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme. Ich materiály budú v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2-ročná prax v oblasti poskytovania právnych služieb výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti v oblasti obchodného a občianskeho práva
- dôslednosť a precíznosť
- komunikatívnosť
- pracovná zaťažiteľnosť

Výroba a dodávka tepla a teplej vody, spravovanie, oprava a údržba bytových a nebytových priestorov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3924131  Dátum zverejnenia: 7.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac