Údržbár - elektrikár

Správa účelových zariadení

Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí, Hlboká cesta, Staré Mesto
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná žloška 507,50 /mesiac osobný príplatok 384,00/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Platné osvedčenie o skúške z vyhlášky MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z. § 22 alebo 23 do 1000 V. Oprava a údržba elektrického a strojového zariadenia, domovnícke práce vrátane údržby objektu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Nekonfliktnosť, spoľahlivosť, ochota spolupracovať, slušné vystupovanie, zodpovednosť za pridelené pracovné prostriedky

Príspevková organizácia, zriadená MZV SR.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pražská 7
81104 Bratislava
ID: 3441575   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná žloška 507,50 /mesiac osobný príplatok 384,00/mesiac