Reagujte bez životopisu
Logo Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Pracovník na letnom kúpalisku v Bratislave

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.6.2024, resp. podľa dohody
6,5 - 8 EUR/hod.v závislosti od pracovnej pozície. K hodinovej sadzbe sa priplácajú príplatky podľa zákona (sobota, nedeľa, sviatok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovník letného kúpaliska v Bratislave: LK Rača, LK Krasňany, LK Rosnička, LK Lamač, LK Delfín, LK Tehelné pole, LK Mičurín a AZ Zlaté piesky

- pokladník: predaj vstupeniek so zodpovednosťou za správne vyúčtovanie tržieb

- upratovačka: zabezpečenie čistoty areálu letného kúpaliska

- ostatní pomocní pracovníci: kontrola vstupov, vydávanie lehátok, dozor na vodnej atrakcii, údržba vonkajších plôch, starostlivosť o zeleň na prevádzke a iné pomocné práce podľa dohody

Napíšte nám, prosím, preferovanú pracovnú činnosť a preferované letné kúpalisko.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- požadovaný vek  pri pomocných prácach 16 rokov

- požadovaný vek  pokladníkov dovŕšených 18 rokov

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (STaRZ) vznikla 1. januára 1979 ako rozpočtová mestská organizácia. S účinnosťou od 1.januára 2007 je STaRZ príspevková organizácia.
STaRZ vytvára podmienky pre rozvoj záujmovej telovýchovnej, športovej a rekreačnej činnosti. Vytvára podmienky pre zvyšovanie fyzickej a psychickej odolnosti a zdravý spôsob života obyvateľov a návštevníkov hlavného mesta SR Bratislavy.
V rámci svojho poslania a predmetu činnosti plní STaRZ najmä tieto úlohy:
- spravuje a zabezpečuje prevádzku mestských telovýchovných, rekreačných a športových zariadení a objektov,
- organizuje športové a športovo-kultúrne podujatia,
- zabezpečuje poskytovanie telovýchovných služieb v spravovaných telovýchovných a športových zariadeniach,
- zabezpečuje využívanie telovýchovných, rekreačných a športových zariadení formou krátkodobého prenájmu na športovú činnosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: STARZ
E-mail: poslať životopis
ID: 4829628  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.