Logo Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Účtovník/účtovníčka

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Miesto práce
Junácka, Bratislava
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Účtovník/účtovníčka:

  • Evidencia a účtovanie majetku organizácie v určenom rozsahu, najmä zaradenie, vyradenie majetku, nastavenie účtovných a daňových odpisov
  • Zostavovanie mesačných, štvrťročných a ročných závierok, účtovných, daňových a štatistických výkazov
  • Spracovanie daňových priznaní – DPH, kontrolný výkaz, daň z príjmov právnických osôb, daň z motorových vozidiel, príprava podkladov pre audit
  • Bezhotovostné platobné operácie
  • Zostavovanie mesačných, štvrťročných a ročných podkladov pre prehľady o vývoji ekonomických ukazovateľov organizácie a ostatných podkladov na hodnotenie činnosti hlavnej a podnikateľskej činnosti organizácie
  • Zabezpečenie kontroly a zodpovednosť za úplnosť všetkých spracovávaných účtovných dokladov v zmysle platnej legislatívy
  • Zodpovednosť za dodržiavanie všeobecne platných a záväzných právnych predpisov v oblasti ekonomiky
  • Účasť na inventúrach a zodpovednosť za evidenciu majetku organizácie
  • Komunikácia s internými a externými partnermi organizácie v oblasti účtovníctva a financií

  • 37,5-hodinový pracovný čas
  • Týždeň dovolenky nad rámec zákona
  • 2 dni voľna na regeneráciu
  • Vstup na prevádzky v správe STaRZ zdarma - napr. letné kúpaliská, korčuľovanie, sauna...

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

Aktuálny životopis
Motivačný list
Fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania
Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

8

  • Organizačné schopnosti, schopnosť plánovať
  • Komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Analytické myslenie, štruktúrovanosť a pragmatickosť
  • Pozitívny prístup k práci
  • Schopnosť stanoviť priority a zaoberať sa viacerými vecami naraz, flexibilita
  • Skúsenosti a prax vo verejnej správe výhodou

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (STaRZ) vznikla 1. januára 1979 ako rozpočtová mestská organizácia. S účinnosťou od 1.januára 2007 je STaRZ príspevková organizácia.
STaRZ vytvára podmienky pre rozvoj záujmovej telovýchovnej, športovej a rekreačnej činnosti. Vytvára podmienky pre zvyšovanie fyzickej a psychickej odolnosti a zdravý spôsob života obyvateľov a návštevníkov hlavného mesta SR Bratislavy.
V rámci svojho poslania a predmetu činnosti plní STaRZ najmä tieto úlohy:
- spravuje a zabezpečuje prevádzku mestských telovýchovných, rekreačných a športových zariadení a objektov,
- organizuje športové a športovo-kultúrne podujatia,
- zabezpečuje poskytovanie telovýchovných služieb v spravovaných telovýchovných a športových zariadeniach,
- zabezpečuje využívanie telovýchovných, rekreačných a športových zariadení formou krátkodobého prenájmu na športovú činnosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Dravecká
E-mail: poslať životopis
ID: 4800454  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac