Účtovník - majetok

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy

Miesto práce
Junácka 4, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiacMzda v rozsahu 1 300 € - 1 600 € podľa praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zamestnanca na ekonomické oddelenie organizácie, ktorý bude mať na starosti:
- vedenie evidencie dlhodobého hmotného, nehmotného a drobného majetku,
- tvorba odpisového plánu za organizáciu,
- inventarizácia majetku podľa zákona č. 431/2002 Z. z. o účtovníctve v znení neskorších predpisov,
- zabezpečenie procesu zaradenia, preradenia a vyraďovania majetku,
- vykonávanie mesačných účtovných odpisov
- spravovanie Registra ponúkaného majetku za organizáciu,
- spravovanie Centrálnej evidencie majetku za organizáciu,
- sledovanie aktuálnych právnych úprav v danej oblasti,
- evidencia a účtovanie došlých investičných faktúr
- likvidácia poistných udalostí na majetku

- pružný pracovný čas
- pracovná doba 37,5 hodiny za týždeň
- 1 týždeň dovolenky nad rámec zákona

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Správa telovýchovných a rekreačných zariadení hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy (STaRZ) vznikla 1. januára 1979 ako rozpočtová mestská organizácia. S účinnosťou od 1.januára 2007 je STaRZ príspevková organizácia.
STaRZ vytvára podmienky pre rozvoj záujmovej telovýchovnej, športovej a rekreačnej činnosti. Vytvára podmienky pre zvyšovanie fyzickej a psychickej odolnosti a zdravý spôsob života obyvateľov a návštevníkov hlavného mesta SR Bratislavy.
V rámci svojho poslania a predmetu činnosti plní STaRZ najmä tieto úlohy:
- spravuje a zabezpečuje prevádzku mestských telovýchovných, rekreačných a športových zariadení a objektov,
- organizuje športové a športovo-kultúrne podujatia,
- zabezpečuje poskytovanie telovýchovných služieb v spravovaných telovýchovných a športových zariadeniach,
- zabezpečuje využívanie telovýchovných, rekreačných a športových zariadení formou krátkodobého prenájmu na športovú činnosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4506207  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac