Application Developer (mobile/web), IT administrátor

Správa Národného parku Nízke Tatry so sídlom v Banskej Bystrici

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rastúca organizácia ochrany prírody a krajiny hľadajúca IT univerzalistu/univerzalistku, ktorý(á) zastreší vývoj mobilnej aplikácie národného parku a rozvoj našej ďalšej IT infraštruktúry.

Na našom pracovisku v Slovenskej Ľupči alebo Liptovskom Hrádku hľadáme do nášho tímu člena pre úspešnú transformáciu národného parku na moderný národný park na európskej úrovni. Pasívne nečakáte na úlohy, ale aktívne posúvate projekty a zverené oblasti a v spolupráci s odbornými zamestnancami ich správne nastavíte.

Baví vás práca v rôznych vývojárskych platformách, prostrediach a rozhraniach? Radi vymýšlate či kombinujete existujúce jednoduché user-friendly riešenia pre zamestnancov aj užívateľov z radov verejnosti? Máte už skúsenosti so samostatným vývojom mobilných aplikácií, napríklad v React Native alebo Fluter? Je pre vás dôležitá kvalita a čistota kódu? Tak hľadáme práve Vás.

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, budeme sa tešiť na Váš životopis.

NÁPLŇ PRÁCE:
- prvovývoj a podpora mobilnej aplikácie národného parku (Android/iOS) slúžiacej pre verejnosť podľa vzoru zahraničných národných parkov a požiadaviek zamestnávateľa,
- starostlivosť o postupné prepojenie rôznych systémov vyžadujúcich integráciu, napr. našich GIS databáz s mobilnou aplikáciou či interaktívnymi informačnými bodmi na vstupoch do národného parku,
- zodpovednosť za prevádzku webu národného parku/CMS, jeho kompatibilitu s mobilnými zariadeniami a rozvoj ďalších funkcií, napr. objednávkového systému pre sprevádzanie návštevníkov parku,
- zabezpečovanie prevádzky a správa podnikovej IT infraštruktúry a siete, inštalácia SW, HW, základný servis HW, spolupráca pri obstarávaní spotrebného materiálu, HW a SW vybavenia v sídle národného parku Slovenskej Ľupči a na ďalších pracoviskách Beňuš a Liptovský Hrádok pre približne 50 zamestnancov,
- koordinácia IT obstarávaní a následný support, napr. elektronického dochádzkového systému alebo správy registratúry,
- dodávateľsky alebo vo vlastnej réžii zabezpečenie cloudového alebo serverového bezpečného riešenia pre správu a obeh interných dokumentov za dodržania GDPR požiadaviek,
- správa telekomunikačnej techniky.

• 5 dní dovolenky nad rámec zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce
• pružný pracovný čas
• nemocenské počas práceneschopnosti priznané nad rámec zákona
• pracovné voľno nad rámec zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce
• možnosť čiastočnej práce z domu
• možnosť využívať ubytovacie zariadenia národného parku za zvýhodnených podmienok
• možnosť dohody pracovať na živnosť
• práca môže byť vykonávaná na pracovisku Slovenská Ľupča alebo Liptovský Hrádok

Zoznam potrebnej dokumentácie k žiadosti uchádzača o voľné pracovné miesto:
- žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- štruktúrovaný profesijný životopis,
- doklad o (najvyššom) dosiahnutom vzdelaní,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti uchádzača,
- písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (nie starší ako 1 mesiac)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

vývoj mobilných aplikácií, web development, IT podpora

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- bezúhonnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť,
- samostatnosť a proaktívny prístup

Národný park Nízke Tatry tento rok oslávil 45 rokov a je najväčším národným parkom na Slovensku. Zároveň je dynamicky sa rozvíjajúcim zamestnávateľom a partnerom na Pohroní a Liptove.

Správa Národného parku Nízke Tatry so sídlom v Banskej Bystrici je príspevková organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Ministerstva životného prostredia SR, ktorá zabezpečuje úlohy na úseku ochrany prírody a krajiny podľa zákona č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov a osobitných predpisov na území národného parku a jeho ochranného pásma.
ID: 4493160  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac