Traktorista + záhradník

Miesto práce
Rastislavova 79, Košice
Termín nástupu
15.06.2023
700 - 1 424,5 EUR/mesiacodmeňovanie v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, variabilná zložka platu: osobný príplatok najviac do výšky najvyššieho platového stupňa príslušnej platovej triedy, t. j. najviac do výšky 773,50 € v závislosti od mimoriadnych osobných schopností, odborných skúseností a dosahovaných pracovných výsledkov zamestnanca, v prípade priaznivých hospodárskych výsledkov ročné odmeny do výšky mesačného platu zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie traktora, zodpovednosť za zverený traktor a jeho prídavné zariadenia, za ich technický stav, denné vypisovanie záznamu o prevádzke motorového vozidla, denné vedenie evidencie motohodín a vedenie evidencie pohonných látok, údržba traktora a ich prídavných zariadení, výsadba a ošetrovanie rastlín, kríkov a stromov, príprava a údržba záhonov, zber odrezkov za účelom ďalšieho rozmnožovania, výsadba rezkov a množenie, vykonávanie škôlkovania, príprava zeminy, príprava rastlinného materiálu na expedíciu, príprava kompostov, zavlažovanie kultúr

dovolenka v kalendárnom roku naviac v rozsahu 5 dní, stravovanie formou stravovacej karty v hodnote 5,10 €, pričom zamestnanec hradí 1,40 €/1 stravná jednotka, resp. poskytovanie finančného príspevku na stravovanie, stravné je poskytované aj za dobu čerpania dovolenky, nákup rastlinného materiálu so zľavou na všetok rastlinný materiál, príspevok zamestnávateľa 4 % z vymeriavacieho základu zamestnanca na doplnkové dôchodkové sporenie, bezplatné parkovanie motorového vozidla a ďalšie v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné predložiť:
1. Motivačný list
2. Životopis zameraný na profesionálnu prax
3. Fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
4. Súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

záhradníctvo, mechanizátor rastlinnej výroby

Vodičský preukaz

T

Počet rokov praxe

3

bezúhonnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť

činnosti súvisiace s krajinnou úpravou, správa, projektovanie, realizácia a údržba zelene mesta Košice, pestovanie rastlinného materiálu, záhradnícke služby, spravovanie detských ihrísk, udržiavanie a zlepšovanie kvality životného prostredia na území mesta,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Nagyová
Tel.: +421557263443
E-mail: poslať životopis
ID: 4586635  Dátum zverejnenia: 25.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac