Samostatný technik pre tvorbu dokumentu starostlivosti o dreviny

Miesto práce
Rastislavova 79, Košice
Termín nástupu
01.11.2020
692 - 830,5 EUR/mesiacVariabilná zložka: osobný príplatok najviac do výšky najvyššieho platového stupňa príslušnej platovej triedy. Odmeňovanie v zmysle Zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovanie základného dokumentu starostlivosti o dreviny v súlade s § 54 ods. 2 písm. e) zákona č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny, spracovanie prehľadu o rozmiestnení, kvalite a ekologickom, krajinotvornom, estetickom význame drevín v katastrálnom území mesta Košice, príprava podkladov pre budúce zabezpečenie starostlivosti o dreviny, rozhodovanie orgánov ochrany prírody a pri realizácii náhradnej výsadby za vyrúbané dreviny.

Stravovanie formou stravovacej karty, nákup rastlinného materiálu so zľavou a ďalšie v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti o prijatie do zamestnania je potrebné predložiť:
1. Motivačný list
2. Životopis zameraný na profesionálnu prax
3. Fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
4. Výpis z registra trestov
5. Súhlas so spracovaním osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lesníctvo, záhradníctvo

Ostatné znalosti

WORD, EXCEL, OUTLOOK - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

činnosti súvisiace s krajinnou úpravou, správa, projektovanie, realizácia a údržba zelene mesta Košice, pestovanie rastlinného materiálu, záhradnícke služby, spravovanie detských ihrísk, udržiavanie a zlepšovanie kvality životného prostredia na území mesta,

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Henrieta Nagyová
Tel.: +421557263443
E-mail: poslať životopis
ID: 3972767  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 692 EUR/mesiac