Vodič nákladného vozidla, cestný robotník

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
954,5 - 1 500 EUR/mesiacOdmeňovanie v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 296/2022 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Príplatky za pohotovosť, nočné zmeny, nadčasy, víkendy, sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a bežná údržba cestných nákladných a špeciálnych motorových vozidiel,
- zimná údržba pozemných komunikácií,
- vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest - oprava výtlkov, ručné kosenie, výrub krovia, hĺbenie priekop, náter zvodidiel, čistenie komunikácií, murárske práce.

- pracovné a platové podmienky garantované zákonmi, kolektívnou zmluvou vyššieho stupňa a podnikovou kolektívnou zmluvou,

- v lete práca len cez pracovné dni od 6.00 do 14.00, v zime práca v nepretržitej prevádzke,
- príplatky za pohotovosť, nočné zmeny, nadčasy, sviatky, víkendy,
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe,
- odmeny 2x ročne,
- stravné v zmysle Kolektívnej zmluvy naviac nad rámec zákona,
- dovolenka o 5 dní ročne naviac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové zabezpečenie,
- príspevok na dopravu.

Hľadáme vodičov na strediská Trenčín, Nové Mesto nad Váhom, Myjava, Ilava, Prievidza.
Výberové konanie sa realizuje po telefonickom dohovore. Žiadosť o účasť vo výberovom konaní, životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe, a súhlas so spracovaním osobných údajov posielajte cez odkaz na Profesii, poštou alebo mailom. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

2

- podmienkou je vodičské oprávnenie sk. C,
- podmienkou je zdravotná a psychická spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo,
- podmienkou je spôsobilosť na prácu v noci,
- výhodou je karta vodiča, strojnícky preukaz na nakladač, preukaz na prácu s krovinorezom, základné murárske práce ...

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4806350  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 954,5 EUR/mesiac