Správca majetku

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Brnianska 3, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
01.07.2024
983 - 1 400 EUR/mesiacOdmeňovanie v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, a nariadenia vlády č. 296/2022 Z.z. ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavný odborný zamestnanec majetkovej správy pozemných komunikácií:
- správa majetku pozemných komunikácií v okresoch Trenčín, Myjava, Nové Mesto nad Váhom
- preberá opravy a rekonštrukcie ciest od zhotoviteľov
- vedie evidenciu ciest, rekonštrukcií ciest, prehliadok a opráv ciest
- vyjadruje sa k žiadostiam o uzávierky ciest, obchádzky, zvláštne užívanie pozemných komunikácií, nadrozmerným nákladom, posudzuje a pripomienkuje dokumentácie stavieb iných investorov
- zabezpečuje podklady pre správu dlhodobého investičného majetku, inventúry, dáva návrhy na vyradenie
- eviduje a schvaľuje energie, odpady, emisie, dane z nehnuteľností, revízie budov a komínov, servis kotolní a alarmu

- osobné ohodnotenie k základnej zložke v závislosti od pracovných skúseností a pracovného výkonu,
- odmeny 2x ročne,
- stravné naviac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- dovolenka o 5 dní naviac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na DDS,
- príspevok na dopravu.

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky:
- byť bezúhonný
- spĺňať kvalifikačné predpoklady a požiadavky na pracovnú pozíciu
- podmienkou je ukončené VŠ vzdelanie 2. stupňa stavebného zamerania
- výhodou sú skúsenosti v oblasti stavebníctva
- nutná znalosť legislatívy v oblasti stavebníctva a pri správe a údržbe majetku
- aktívny vodič

Informácie o výberovom konaní: žiadosť o účasť na výberovom konaní, životopis s podrobným prehľadom doterajšej praxe, a súhlas so spracovaním osobných údajov posielajte cez odkaz v inzeráte, poštou, alebo mailom na [email protected]. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

komunikácia, organizovanie a plánovanie práce, samostatnosť, cieľavedomosť

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4772532  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac