Vodič nákladného vozidla - cestný robotník Ilava

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 100 EUR/mesiaczákladná mzda + osobný príplatok + príplatky podľa zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zimná a letná údržba pozemných komunikácií,
- vedenie a bežná údržba cestných nákladných a špeciálnych motorových vozidiel,
- vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest - oprava výtlkov, ručné kosenie, výrub krovia, hĺbenie priekop, náter zvodidiel, čistenie komunikácií, ...

- osobný príplatok k mzde 100 - 200 Eur podľa skúseností a praxe,
- základný plat 800 Eur + osobný príplatok + príplatky za pohotovosť, nadčasy, sviatky, víkendy,
- stravné lístky 4,30 Eur v zmysle Kolektívnej zmluvy nad rámec zákona,
- dovolenka o 5 dní ročne naviac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové zabezpečenie.

Miesto výkonu práce Správa ciest TSK - cestmajsterstvo Ilava, Za kanálom 867/90.
Uchádzač môže poslať životopis cez odkaz na Profesii, alebo poštou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2020 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

vodič nákladného automobilu
3

- podmienkou je Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča,
- výhodou je kvalifikačná karta vodiča, strojnícky preukaz, preukaz na prácu s krovinorezom,
- samostatnosť, zodpovednosť,
- v zime je práca na nepretržitý režim, v lete len ranná zmena 8 hod. cez pracovné dni.

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Brnianska ulica 3
91105 Trenčín

Kontakt

ID: 3954017  Dátum zverejnenia: 9.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac