Vodič - cestný robotník Trenčín, Nové Mesto nad Váhom

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
704 EUR/mesiacosobný príplatok možný už po prvom odpracovanom mesiaci, pravidelné navyšovanie platovej tarify podľa odpracovaných rokov, preplácanie nadčasov, príplatkov, pohotovostí, možnosť dosiahnuť plat až do 950 Eur v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a bežná údržba cestných a špeciálnych motorových vozidiel,
- zimná údržba pozemných komunikácií - čistenie, odhŕňanie,
- vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest - ručné kosenie, výrub krovia, hĺbenie priekop, náter zvodidiel, čistenie komunikácií, vysprávka výtlkov, ....
- murárske práce.

- osobný príplatok možný už po prvom odpracovanom mesiaci,
- pravidelné navyšovanie platovej tarify podľa odpracovaných rokov,
- preplácanie nadčasov, príplatkov, pohotovostí,
- stravné lístky v zmysle Kolektívnej zmluvy nad rámec zákona,
- dovolenka o 5 dní viac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové zabezpečenie.

Uchádzač môže poslať životopis cez odkaz na Profesii, mailom, poštou. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

- podmienkou je kvalifikačná karta vodiča, platné psychotesty, strojnícky preukaz,
- preukaz na prácu s krovinorezom,
- základné murárske práce,
- samostatnosť, zodpovednosť

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3928180  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 704 EUR/mesiac