Hlavný odborný zamestnanec personálnej politiky

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Brnianska, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac- hrubá mzda bude prepočítaná v zmysle zákona o odmeňovaní vo verejnom záujme, nástupný funkčný plat je 1000,00 Eur v hrubom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečovanie personálnej politiky SC TSK,
- evidencia nástupu, preradenia a rozviazania pracovných pomerov zamestnancov SC TSK,
- príprava pracovných zmlúv, dohôd o vykonaní pracovnej činnosti, dohôd o vykonaní práce,
- spracovanie mzdových návrhov, dekrétov, sledovanie odbornej praxe,
- výpočet stravných lístkov, objednanie a distribúcia na cestmajsterstvá podľa nároku zamestnancov,
- spolupráca pri tvorbe interných smerníc SC TSK,
- ďalšie úlohy zabezpečujúce plynulý chod organizácie.

- systém odmeňovania 2-3 krát v priebehu kalendárneho roka,
- stravné lístky v zmysle Kolektívnej zmluvy nad rámec zákona,
- dovolenka o 5 dní viac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové zabezpečenie.

Informácie o výberovom konaní

Podmienkou výkonu práce je bezúhonnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

personálny manažment, právne vedy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť zákona vo verejnom záujme,
- znalosť zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme,
- zákonník práce

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3829761  Dátum zverejnenia: 11.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac