Majster strediska (dopravy)

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Brnianska, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
16.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800,00 Eur základná zložka mzdy, osobné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracováva návrhy nákupu strojných investícií,
- vypracováva plány GO strojov a motorov,
- spracováva návrhy na vyradenie, predaj strojov, mechanizmov a dopr. prostr.,
- zabezpečuje revízie tlakových nádob a zdvíhacích zariadení,
- vedie evidenciu o preskúšaní vodičov, strojníkov stavebných mechanizmov,
- sleduje technický stav vozidiel a mechanizmov,
- vyhodnocuje mesačnú spotrebu PHM a navrhuje opatrenia na dodržiavanie noriem spotreby,
- rieši poistné udalosti,
- plní ostatné pokyny nadriadeného pre zabezpečenie plynulého chodu dopravy.

- systém odmeňovania 2-3 krát v priebehu kalendárneho roka,
- preplácanie nadčasov, príplatkov, pohotovostí v zmysle zákona,
- stravné lístky v zmysle Kolektívnej zmluvy nad rámec zákona,
- dovolenka o 5 dní viac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové zabezpečenie

Kontaktovaní budú len vybratí uchádzači, ktorí spĺňajú podmienku praxe na obdobnej pracovnej pozícii.

Podmienkou je bezúhonnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť,
- praktické myslenie,
- organizovanie a plánovanie práce,
- komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3456437  Dátum zverejnenia: 11.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,00 Eur základná zložka mzdy, osobné príplatky