Vodič cestného motorového vozidla, cestný robotník

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Brnianska 3, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď
800,00 Eur + preplácanie nadčasov, pohotovostí + odmeny 2-3 krát ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel,
- vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest - ručné kosenie, čistenie komunikácií, vysprávka výtlkov ....
- murárske práce,
- počas zimnej služby čistenie, odhŕňanie ciest v okrese

- systém odmeňovania 2-3 krát v priebehu kalendárneho roka,
- preplácanie nadčasov, príplatkov, pohotovostí
- stravné lístky v zmysle Kolektívnej zmluvy nad rámec zákona,
- dovolenka o 5 dní viac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové zabezpečenie.

Uchádzač pošle žiadosť spolu so životopisom emailom, alebo sa môže kontaktovať aj telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

- karta vodiča, platné psychotesty, strojnícky preukaz, preukaz na prácu s krovinorezom, základné murárske práce
- samostatnosť, zodpovednosť

Správa a údržba ciest I., II., a III. tried v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3416993  Dátum zverejnenia: 18.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800,00 Eur + preplácanie nadčasov, pohotovostí + odmeny 2-3 krát ročne