Vodič cestného motorového vozidla, cestný robotník

Správa ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja

Miesto práce
Brnianska 3, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
510,00 Eur + osobný príplatok, odmeny 2-3 krát ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel,
- vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest - ručné kosenie, čistenie komunikácií, vysprávka výtlkov ....
- murárske práce,
- počas zimnej služby čistenie, odhŕňanie ciest v okrese

- osobný príplatok do 200,00 Eur podľa pracovných zásluh,
- systém odmeňovania 2-3 krát v priebehu kalendárneho roka,
- preplácanie nadčasov, príplatkov, pohotovostí
- stravné lístky v zmysle Kolektívnej zmluvy nad rámec zákona,
- dovolenka o 5 dní viac v zmysle Kolektívnej zmluvy,
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové zabezpečenie.

Uchádzač pošle žiadosť spolu so životopisom emailom, alebo sa môže kontaktovať aj telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.7.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

5

- karta vodiča, strojnícky preukaz, preukaz na prácu s krovinorezom, základné murárske práce
- samostatnosť, zodpovednosť

Správa a údržba I., II., a III. ciest v Trenčianskom samosprávnom kraji

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Brnianska ulica 3
91105 Trenčín

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Záhorová
Tel.: 0903566014
E-mail: poslať životopis
ID: 3416993   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   510,00 Eur + osobný príplatok, odmeny 2-3 krát ročne