Vedúci oddelenia dopravy a mechanizácie

Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Miesto práce
Ostrovského, Košice
Od 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy je súčtom tarifného platu (6. platová trieda - od 919,50 € do 1103,50 €) + osobného príplatku (od 0 do 1103,50 €) + príplatku za riadenie (od 0 do 100,00 €) v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení. Výška mzdy závisí od skúseností a praxe vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za zabezpečenie, prípravu, plánovanie, riadenie a obnovu vozového parku
  • koordinovanie a organizovanie správy dopravných prostriedkov, mechanizmov, strojov a zariadení u zamestnávateľa, vrátane ich opráv, vyraďovania, evidencie, poisťovania
  • zabezpečovanie funkčnosti GPS monitorovacieho systému
  • zabezpečovanie činností súvisiacich so správou palivových kariet
  • zodpovednosť za zabezpečenie plánu technických a emisných kontrol a kontrol originality
  • spracovanie interných noriem u zamestnávateľa v pôsobnosti oddelenia dopravy a zodpovednosť za legislatívne zmeny, požiadavky a dodržiavanie predpisov
  • koordinovanie, spolupráca a súčinnosť s jednotlivými úsekmi

  • práca v stabilnej organizácii
  • pracovná doba v rozsahu 37,5 h/týždeň
  • 5 dní dovolenky nad rámec zákona
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • sociálne benefity
  • notebook
  • firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov

motivačný list,
profesijný štruktúrovaný životopis,
kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín predloženia dokladov e-mailom na [email protected] do 19.05.2024.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

19.5.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, technický odbor

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dopravy alebo servisu vozidiel

Počet rokov praxe

5

  • samostatnosť a zodpovednosť
  • vítaná je prax na riadiacej pozícii
  • aktívny prístup k práci
  • prax v oblasti dopravy alebo servisu vozidiel min. 5 rokov
  • zodpovedný prístup k práci s orientáciou na dosahovanie výsledkov
  • pracovné skúsenosti v štátnej alebo verejnej správe vítané
  • precíznosť, flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť
  • prirodzená autorita
  • ochota učiť sa a prijímať nové informácie
  • predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme – bezúhonnosť

správa a údržba ciest II. a III. triedy na území Košického samosprávneho kraja

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renáta Raganová
E-mail: poslať životopis
ID: 4812112  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac