Referent oddelenia verejného obstarávania

Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Miesto práce
Ostrovského 1, Košice
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacvýška mzdy je súčtom tarifného platu (4. platová trieda - od 779,00 € do 936,00 €) + osobného príplatku (od 0 do 936,00 €) v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení. Výška mzdy závisí od skúseností a praxe vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • organizácia a zabezpečenie činnosti súvisiacich s procesmi verejných obstarávaní
  • samostatne vykonávanie všetkých činnosti v procesoch verejných obstarávaní
  • príprava výziev, súťažných podkladov a všetkých ostatných dokumentov v rámci zvoleného postupu zadávania zákaziek
  • vykonávanie činnosti v procese verejného obstarávania v zmysle platného zákona o verejnom obstarávaní a v zmysle platných interných predpisov
  • vybavovanie a riešenie agendy pri uplatnení revíznych postupov v procese obstarávania
  • vypracovávanie prehľadov o aktuálnom stave jednotlivých zákaziek
  • zodpovednosť za správu a kompletnú dokumentáciu zákaziek ako aj ich archiváciu

  • ​práca v stabilnej organizácii
  • pružná pracovná doba v rozsahu 37,5 h/týždeň
  • 5 dní dovolenky navyše
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • sociálne benefity
  • notebook
  • firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:

motivačný list,
profesijný štruktúrovaný životopis,
kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
písomný súhlas so spracúvaním osobných údajov na účely výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Termín predloženia dokladov e-mailom na [email protected] do 04.05.2024.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika, technický odbor, obchod

Ostatné znalosti

MS Office (word, excel, power point) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zadávania zákaziek

Počet rokov praxe

2

  • samostatnosť a zodpovednosť
  • prax v oblasti zadávania zákaziek podľa zákona č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní minimálne 2 roky
  • znalosť zákona o verejnom obstarávaní a súvisiacich vyhlášok a ovládanie procesov vo verejnom obstarávaní pri realizovaní jednotlivých druhov zákaziek
  • pracovné skúsenosti v štátnej alebo verejnej správe vítané
  • ochota učiť sa a prijímať nové informácie
  • schopnosť plánovania a organizácie práce
  • flexibilita, angažovanosť a vysoké pracovné nasadenie
  • predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme – bezúhonnosť

správa a údržba ciest II. a III. triedy na území Košického samosprávneho kraja

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Renáta Raganová
E-mail: poslať životopis
ID: 4799500  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac