Koordinátor oddelenia verejného obstarávania

Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Miesto práce
Ostrovského 1, Košice
Termín nástupu
dohodou
757,5 EUR/mesiacvýška základnej mzdy je určená podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (6. platová trieda): základná zložka od 757,50 do 909,50 € v závislosti od započítanej praxe a možnosť priznania osobného príplatku v maximálnej výške do 100 % rozmedzí od 0 do 909,50 v závislosti od stanovených kritérií u zamestnávateľa.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- meria výkonnosť procesu VO, identifikuje dôvody nižšieho výkonu, navrhuje opatrenia na zlepšovanie nadriadenému a poskytuje súčinnosť pri ich zavádzaní;
- koordinuje referentov verejného obstarávania s cieľom zabezpečiť plynulý a efektívny proces verejného obstarávania u zamestnávateľa;
- organizuje a zabezpečuje činnosti súvisiace s procesmi verejných obstarávaní;
- samostatne vykonáva všetky činnosti v procesoch verejných obstarávaní, primárne nadlimitných a podlimitných zákaziek ako aj zákaziek s nízkou hodnotou;
- pripravuje výzvy, súťažné podklady a všetky ostatné dokumenty v rámci zvoleného postupu zadávania zákaziek;
- vykonáva činnosti v procese verejného obstarávania v zmysle platného zákona o verejnom obstarávaní a v zmysle platných interných predpisov;
- vybavuje a rieši agendu pri uplatnení revíznych postupov v procese obstarávania;
- vypracováva prehľady o aktuálnom stave jednotlivých zákaziek;
- vyhotovuje referencie na dodávateľov;
- zodpovedá za správu a kompletnú dokumentáciu zákaziek ako aj ich archiváciu;
- zodpovedá za dodržiavanie postupov, termínov a povinností stanovených zákonom o verejnom obstarávaní;
- pri ukončených zákazkách, ktoré boli publikované vo Vestníku VO zodpovedá za zverejnenie všetkých dokumentov, ktoré určuje zákon v profile;
- koordinuje spoluprácu a súčinnosť s jednotlivými úsekmi po predložení ich požiadaviek na obstaranie príslušných zákaziek;
- spolupracuje a poskytuje súčinnosť právnemu oddeleniu pri tvorbe návrhov zmlúv, ktoré sú výsledkom jednotlivých verejných obstarávaní;
- rozvíja si svoje odborné vedomosti v oblasti legislatívnych zmien verejného obstarávania a zúčastňuje sa vybraných školení zameraných pre túto oblasť;

práca v stabilnej organizácii
pružná pracovná doba
jednozmenná prevádzka
sociálne benefity
firemný telefón

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
motivačný list,
profesijný štruktúrovaný životopis,
kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,
súhlas so spracovaním osobných údajov.

Termín predloženia dokladov e-mailom na [email protected] do 28.2.2022.

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonomika, technický odbor, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Office (word, excel, power point) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3-ročná prax na riadiacej pozícii

- prax v oblasti zadávania zákaziek podľa zákona č. 343/2015 Z.z. o verejnom obstarávaní minimálne 3 roky
- znalosť zákona o verejnom obstarávaní a súvisiacich vyhlášok a ovládanie procesov vo verejnom obstarávaní pri realizovaní jednotlivých druhov zákaziek
- aktívny prístup k práci/kreativita pri riešení potrieb interných partnerov
- plánovanie/ vedenie/ organizácia/hodnotenie zamestnancov
- schopnosť riadiť menší kolektív
- pracovné skúsenosti v štátnej alebo verejnej správe vítané
- precíznosť, samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, komunikatívnosť, bezúhonnosť
- prirodzená autorita
- ochota učiť sa a prijímať nové informácie

správa a údržba ciest II. a III. triedy na území Košického samosprávneho kraja

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4067011  Dátum zverejnenia: 15.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 757,5 EUR/mesiac