Hľadáme vodičov sk. C pre údržbu ciest v okrese Košice-okolie

Správa ciest Košického samosprávneho kraja

Miesto práce
Košice - okolie
Termín nástupu
od 1.11.2019 alebo podľa dojednania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie cestných nákladných motorových vozidiel, špeciálnych vozidiel (sypač) a inej špeciálnej techniky na údržbu pozemných komunikácií,
vykonávanie bežnej údržby vozidla a udržiavanie prideleného vozidla v požadovanom technickom stave
ďalšie manuálne práce súvisiace so zimnou a letnou údržbou ciest (oprava výtlkov, výmena, čistenie a oprava zvodidiel, smerových stĺpikov, kosenie, hĺbenie a čistenie priekop, rigolov a pod.).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

základná zložka mzdy pri nástupe 650 € a ďalšie žložky mzdy podľa odborných spôsobilostí a praxe

naviac 1 týždeň dovolenky
príspevky na III. dôchodkový pilier

Informácie o výberovom konaní

Kvalifikačnú kartu vodiča nepožadujeme.
Nevyhnutný platný doklad o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča motorového vozidla skup. C
Spôsobilosť na obsluhu stavebných strojov výhodou.
Nástup na pracovisko buď v Čani alebo Moldave nad Bodvou alebo v Košickom Klečenove. Výkon práce v regiónie Košice - okolie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 71 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

zodpovedný prístup k plneniu pracovných povinností, samostatnosť, manuálna zručnosť

správa a údržba ciest II. a III. triedy na území Košického samosprávneho kraja

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Ostrovského 1
042 66 Košice

Kontakt

ID: 3783173   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy pri nástupe 650 € a ďalšie žložky mzdy podľa odborných spôsobilostí a praxe