Špecialista mostov a mostných objektov

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Miesto práce
Bulharská 39, Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 800 - 2 000 EUR/mesiacMzda bude upresnená v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Analytická činnosť v oblasti opráv a diagnostiky vrátane vykonávania hlavných a mimoriadnych prehliadok pozemných komunikácií na celoštátnej úrovni,

- zabezpečovanie odbornej práce a agendy mostných objektov a priepustov v správe SÚC TTSK,

- analytická činnosť v oblasti opráv a diagnostiky mostných objektov vrátane vykonávania hlavných a mimoriadnych prehliadok na úrovni SÚC TTSK,

- organizovanie, koordinovanie a komunikácia s interným a externým personálom (projektanti, zhotovitelia stavieb, príslušné inštitúcie)

​Benefity a výhody nad rámec zákona:
​✸ Stabilná práca - stabilný život: pracujeme v stabilnom prostredí organizácie verejnej správy,
​✸Rovnováha na ceste aj v živote: čas je vzácna komodita a preto je u nás 7,5 hod. prac. doba,
​✸ Na svoju prácu môžeš byť hrdý: príležitostí na budovanie ciest a spájanie ľudí je každý deň mnoho,
​a množstvo iných benefitov vyplývajúcich z Kolektívnej zmluvy, napr.:
​✸+5 dní dovolenky nad rámec ZP
​✸ možnosť vzdelávania a špecifických školení podľa potrieb
​✸ príspevok na stravu aj za obdobie čerpania dovolenky
​✸ príspevok pri životných jubileách​

CV spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania, príp. motivačný list posielajte na adresu [email protected], 0910 707 783
kontaktovať budeme len vybratých záujemcov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- min. 3 roky praxe na riadiacej pozícii v oblasti stavebníctva

- analytické myslenie ​

- zodpovednosť​

- tímový hráč s dobrými komunikačnými zručnosťami,

- dobrá schopnosť plánovať a mať organizačné zručnosti, ​

- ochota neustále vzdelávať sa a odborne rásť, ​

- nadhľad pri riešení úloh ​

- orientácia na cieľ

Veríme, že cesty v Trnavskom kraji môžu vyzerať a slúžiť vodičom lepšie. Už viac ako 4 roky trpezlivo pracujeme na postupnom zlepšovaní našej organizácie, ktorú postupne premieňame na modernú a efektívnu firmu slúžiacu verejnému záujmu.

Naše základné hodnoty sú:
- spravovať zverené hodnoty ako dobrý hospodár - neslúžime veľkým, či malým oligarchom, preto vieme za zverené peniaze spraviť viac
- zlepšujeme sa po malých krokoch - nemáme ambíciu byť už dnes dokonalou organizáciou, no chceme sa každý deň posunúť o krok bližšie k tomuto cieľu
- vážime si každého jedného kolegu - na každom našom zamestnancovi záleží, lebo každý prispieva svojou prácou ku komfortu a bezpečnosti ľudí na cestách

Ak chcete svojím talentom a zručnosťami prispieť k tejto pozitívnej zmene v Trnavskom kraji dajte nám ešte dnes o sebe vedieť.
ID: 4789955  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac