Vodič CMV nad 12 t alebo špec. vozidiel a techniky

Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho kraja

Miesto práce
Bratislavská 78, Šamorín
Termín nástupu
ASAP
1 054 EUR/mesiac+ príplatky za zmennosť, pohotovosť, nadčasy....

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie a bežná údržba cestných motorových vozidiel určených na prepravu osôb s počtom nad 22 miest na sedenie okrem miesta pre vodiča alebo vozidiel s celkovou hmotnosťou nad 12000 kg, alebo špeciálnych motorových vozidiel a techniky na údržbu pozemných komunikácií /napr. zametač s objemom zásobníka nad 5 m3, autožeriav s nosnosťou nad 8 ton, nakladač/
- vykonávanie manuálnych prác pri údržbe ciest (čistenie komunikácií, kosenie trávnatých porastov, výrub náletových drevín)

- práca v stabilnom prostredí organizácie verejnej správy
- 7,5 hod. prac. doba
- flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky navyše
- mzdové zvýhodnenie pri trvaní dočasnej PN
- príspevok na 3. dôchodkový pilier

- životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania, príp. motivačný list posielajte na adresu [email protected], 0910 707 783, vybratých uchádzačov pozveme na prac. pohovor
- možnosť doplnenia odbornosti v réžii zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SŠ al. SOŠ v odbore murár, stolár, tesár, zámočník al. iná stroj., či tech. oblasť + VP skupiny C, prax min. 5 rokov

Vodičský preukaz

C, T

Počet rokov praxe

1

- vodičský preukaz skupiny C, prax vítaná
- doklad o psychickej spôsobilosti vodiča
- doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča
- zdravotná spôsobilosť na prácu v noci
- odborná spôsobilosť na obsluhu stavebných strojov vítaná

Veríme, že cesty v Trnavskom kraji môžu vyzerať a slúžiť vodičom lepšie. Už viac ako 4 roky trpezlivo pracujeme na postupnom zlepšovaní našej organizácie, ktorú postupne premieňame na modernú a efektívnu firmu slúžiacu verejnému záujmu.

Naše základné hodnoty sú:
- spravovať zverené hodnoty ako dobrý hospodár - neslúžime veľkým, či malým oligarchom, preto vieme za zverené peniaze spraviť viac
- zlepšujeme sa po malých krokoch - nemáme ambíciu byť už dnes dokonalou organizáciou, no chceme sa každý deň posunúť o krok bližšie k tomuto cieľu
- vážime si každého jedného kolegu - na každom našom zamestnancovi záleží, lebo každý prispieva svojou prácou ku komfortu a bezpečnosti ľudí na cestách

Ak chcete svojím talentom a zručnosťami prispieť k tejto pozitívnej zmene v Trnavskom kraji dajte nám ešte dnes o sebe vedieť.
ID: 4478465  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 054 EUR/mesiac