Zamestnanec mostnej údržby

Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
01.05.2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 080 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon prác spojených s údržbou a stavebnými opravami mostných objektov, povrchu vozoviek, krajníc, zvýšených obrúb, chodníkov, zábradlí, zvodidiel
- oprava, údržba a čistenie mostných objektov komunikácií a ostatných priľahlých plôch
- čistenie územia pod mostným objektom, kosenie, výrub krovia, úprava terénu a pod.
- čistenie odvodňovacích a odvzdušňovacích otvorov
- výkon práce dispečera počas zimnej údržby ciest

- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevky zo SF pri životných a pracovných jubileách
- nástupný plat od 1080 eur do 1135 eur v závislosti od dokladovanej praxe

Uchádzači k žiadosti o zamestnanie doložia doklad o dosiahnutom vzdelaní, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov na účely pracovného pohovoru v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Požadované doklady doručia na adresu:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja,
Kukučínová 20, 058 01 Poprad v termíne do 31.05.2024.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- práca s PC
- vodičský preukaz typ "B"
- vodičský preukaz sk. "C" výhodou
- manuálna zručnosť
- samostatnosť a fyzická zdatnosť
- spoľahlivosť, zodpovednosť a časová flexibilita
- zváračské, tesárske, lešenárske a iné oprávnenia - výhodou

SÚC PSK je rozpočtovou organizáciou zriadenou Prešovským samosprávnym krajom. Organizácia vykonáva činnosti na plnenie úloh vyššieho územného celku - zaisťuje prehliadky, opravy a údržbu ciest a mostov, vykonáva letnú a zimnú údržbu ciest, zabezpečuje stavebné a technické vybavenie ciest, zaisťuje investičnú činnosť na cestách vo vlastníctve Prešovského samosprávneho kraja a vykonáva ďalšie činnosti vyplývajúce z práv a povinností stanovených zákonom o pozemných komunikáciach

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Škovierová
Tel.: +421527870200
E-mail: poslať životopis
ID: 4526351  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 080 EUR/mesiac