Správca serverových systémov a aplikácii

SKPAY, a. s.

Miesto práce
Dvořákovo nábrežie, Dvořákovo nábrežie, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiac+ polročné odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Systémová podpora
• podpora prevádzky všetkých systémov a aplikácií v spoločnosti (MS Windows doména, file server, sftp server, Exchange 2019, Jira, SAP, Kross Omega, backupy, ...) ;
• monitoring a reporting dostupnosti podporovaných systémov a aplikácií (Zabbix, Veeam monitoring);
• diagnostika, návrh riešenia a odstraňovanie problémov s prevádzkou serverov a služieb na virtuálnych serveroch a službách v infraštruktúre spoločnosti (Cent OS, Windows 2008-2012-2016, ESX, vSphere a ďalšie);
• diagnostika, návrh riešenia a odstráňovanie problémov s prevádzkou aplikácií a služieb mimo infraštruktúry spoločnosti (outsourcované platobné systémy);

Podpora projektov
• riešenie interných rozvojových požiadaviek na aplikácie a systémy;
• systémová podpora pre projekty 3-tích strán a ich implementácia v infraštruktúre spoločnosti;
• podpora pri vývoji aplikácií z pohľadu prevádzky IT, funkčné testovanie systémov a aplikácii;
• návrh a realizácia (alebo len účasť) na rozvoji prevádzkovej infraštruktúry, podpora pri výbere riešenia, komunikácia s dodávateľmi, podpora implementácie vybraných technológií do prevádzky;
• pripomienkovanie návrhov riešení z pohľadu prevádzky pre nové produkty a služby spoločnosti;

Podpora používateľom (ServiceDesk)
• aplikačná a systémová podpora používateľom Objednávateľa (Windows 7-10, desktopové aplikácie),
• návrh a riešenie prevádzkových problémov a rozvojových aktivít pre používateľov spoločnosti;
• podpora prevádzky HW a SW objednávateľa určeného pre používateľa (notebooky, PC, tlačiarne, mobilné telefóny a ďalšie);
• evidencia HW a SW, plánovanie nákupu licencií pre používateľov;
• reporting identifikovaných problemov

- Vzdelávanie sa v oblasti platobných služieb a noviniek na trhu
- Možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch
- Teambuildingy
- Sick day
- Stravné lístky plne hradené spoločnosťou
- Flexibilný pracovný čas + po skúšobnej dobe možný čiastočný home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- samostatnosť
- iniciatíva
- spoľahlivosť a dôslednosť
- zodpovednosť
- analytické myslenie
- rýchlosť

Sme etablovaná platobná a e-money inštitúcia s významnými referenciami na slovenskom trhu licencovaná Národnou bankou Slovenska, agent spoločnosti Western Union, člen kartových spoločností Masterdard a VISA.

Hlavným cieľom spoločnosti je prinášať na trh moderné a efektívne platobné produkty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3464579  Dátum zverejnenia: 31.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac