Technik údržby - elektrikár

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 050 EUR/mesiacZákladná mzda od 1050€ + mesačný bonus od cca 240 € + víkendový bonus 3,5€/h + stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostane zamestnanec ďalšie stravné, náborový bonus za každú odpracovanú hodinu odporučeného zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje chod a riadenie lakovacích liniek,
• vykonáva preventívnu údržbu elektrických zariadení,
• vykonáva operatívne opravy,
• koordinuje opravy s oddelením výroby,
• vedie záznamy o priebehu zmeny,
• kontroluje systém protipožiarnej ochrany.

• základná mesačná mzda od 1050€ (závisí od skúseností kandidáta)+mesačný bonus od cca 240€ + príplatky v zmysle Zákonníka práce,
• stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostane zamestnanec ďalšie stravné,
• náborový bonus: za odporučenie 1 zamestnanca/brigádnika - pri plnom pracovnom fonde za prvý mesiac 23€ a 40€ každý ďalší mesiac (možno odporučiť akýkoľvek počet zamestnancov),
• možnosť získať odbornú spôsobilosť (napr. vedenie VZV, viazač bremien, práca s VTZ a pod.),
• možnosť získať: vernostný bonus,
• víkendové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce (3,5€/h),
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• rekondičný pobyt v zmysle zákona.
• istota práce v rozrastajúcej sa spoločnosti,
• možnosť parkovania automobilov a motoriek priamo pred firmou,
• možnosť kariérneho rastu,
• firemné akcie (letná akcia, Vianočný večierok),
• pravidelné navyšovanie mzdy - vždy k 1.7. v roku,
• zlepšujeme pracovné prostredie - prerábame kancelárie, šatne

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• pozícia je vhodná aj pre absolventa so SŠ s elektrotechnickým zameraním,
• MS Office – základy,
• zváračský, viazačský preukaz, preukaz na obsluhu VZV výhodou,
• odborná spôsobilosť § 22 výhodou,
• samostatnosť, zodpovednosť, precíznosť (presnosť), spoľahlivosť, technické a analytické myslenie, schopnosť organizovať si prácu, flexibilita,
• ochota pracovať na 3 zmeny

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Janoušek
Tel.: +421917440232
E-mail: poslať životopis
ID: 4468707  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac