Disponent do skladu farieb, práca na 2 zmeny

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
880 EUR/mesiac+ mesačný bonus cca 150€ + stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca) + príplatky v zmysle Zákonníka práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem a výdaj materiálu do a zo skladu farieb, s evidenciou pohybu materiálu v systéme SAP

- Zaskladňovanie a označovanie prijatého materiálu, organizácia systému skladovania

- Príprava materiálu na výdaj podľa požiadaviek plánovania

- Fyzické zaskladňovanie prijatého materiálu a organizácia systému skladovania

- Komunikácia s kolegami zodpovednými za nákup farieb

- Obsluha destilačnej komory

Pracovná doba na pozícii Disponent do skladu :

- Pracovný týždeň: 37,5 hodiny

- Pracovná zmena: 2 zmeny (ranná a popoludňajšia)

- Základnú mesačnú mzdu vo výške 880€ + mesačný bonus cca 150€ + príplatky v zmysle Zákonníka práce.

- Stravné vo výške 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostanete ďalšie stravné.

- Možnosť získať náborový bonus za odporučenie 1 zamestnanca/brigádnika - pri plnom pracovnom fonde za prvý mesiac 23€ a 40€ každý ďalší mesiac (možno odporučiť akýkoľvek počet zamestnancov).

- Možnosť získate vernostný bonus a víkendové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce vo výške 3,5€/h.

- Príspevok darcom krvi, príspevok pri narodení dieťaťa.

- Istota práce v rozrastajúcej sa spoločnosti a možnosť parkovania automobilov a motoriek priamo pred firmou.

- Možnosť kariérneho rastu, účasti na firemných akciách a pravidelného navyšovania mzdy každý rok k 1.7.

- Zlepšujeme pracovné prostredie - prerábame kancelárie a šatne.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• z dôvodu fyzickej náročnosti práce táto pozícia nie je vhodná pre ženy,
• samostatnosť, precíznosť (presnosť) spoľahlivosť, technické a analytické myslenie, schopnosť organizovať si prácu, flexibilita, zodpovedný prístup k práci,
• základná znalosť práce s PC,
• anglický jazyk základy – výhodou,
• MS Office – mierne pokročilý, SAP základy – výhodou
• ochota pracovať na 2 zmeny

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4468649  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac