Skladník

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
770 EUR/mesiacMesačný bonus cca 170 € + víkendový bonus 3,50€/h + stravné 9€/deň + náborový bonus za každú odpracovanú hodinu odporučeného zamestnanca + iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• prijímanie a vydávanie tovaru a zaskladňovanie tovaru,
• zaskladňovanie hotových výrobkov z výroby do skladu,
• príprava expedícií, zodpovednosť za správnosť a úplnosť expedície,
• podľa potreby vykonávanie fyzickej inventúry surových aj lakovaných dielov,
• dodržiavanie metódy FIFO, kontrola a dodržiavanie systému kanban tabúľ v sklade,
• obsluha vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest, a podľa požiadaviek preprava odpadového materiálu,
• skenovanie surových aj lakovaných dielov,
• udržiavanie poriadku a čistoty v sklade pravidelným upratovaním v rámci dennej rutiny.

- základná mesačná mzda od 770€ + priemerný mesačný bonus od cca 170 € (podľa počtu odpracovaných hodín) + príplatky v zmysle zákona,
- STRAVNÉ 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostane zamestnanec ďalšie stravné,
- náborový bonus: za odporučenie 1 zamestnanca/brigádnika - pri plnom pracovnom fonde za prvý mesiac 23€ a 40€ každý ďalší mesiac (možno odporučiť akýkoľvek počet zamestnancov),
- možnosť získať: vernostný bonus, víkendové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce (3,5€/h),
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.
- pracovná zmluva sa v prípade obojstrannej spokojnosti po 1 roku predlžuje na dobu neurčitú,
- možnosť kariérneho rastu,
- istota práce v rozrastajúcej sa spoločnosti,
- práca v mladom kolektíve a dobrom tíme,
- možnosť parkovania automobilov a motoriek priamo pred firmou,
- firemné akcie (letná akcia, Vianočný večierok),
- pravidelné navyšovanie mzdy - vždy k 1.7. v roku,
- zlepšujeme pracovné prostredie - prerábame kancelárie, šatne

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

6 mesiacov

• prax aspoň 6 mesiacov na podobnej pozícii
• zodpovedný prístup k práci, precíznosť, spoľahlivosť
• ochota pracovať na 3 zmeny
• preukaz VZV

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4430140  Dátum zverejnenia: 24.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac