Disponent - plánovač

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ihneď
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200€/mesiac (závisí od skúseností kandidáta) + stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pripravuje, optimalizuje výrobný plán,
- tvorí denné výrobné plány, vykonáva prípadné zmeny v pláne,
- komunikuje s internými oddeleniami pri riešení problémov súvisiacich so zmenami v pláne,
- aktívne komunikuje s tuzemskými a zahraničnými odberateľmi a rieši problémy pri dodávkach dielov,
- plánuje/organizuje prepravu,
- rieši špeciálne požiadavky odberateľov,
- zadáva a spravuje nové údaje v systéme SAP,
- analyzuje prípadné nevydodatky na dennej báze a pripravuje nadriadenému reporty

- základná mesačná mzda od 1.200€ (závisí od skúseností kandidáta),
- stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca),
- náborový bonus: za odporučenie 1 zamestnanca/brigádnika - pri plnom pracovnom fonde za prvý mesiac 23€ a 40€ každý ďalší mesiac (možno odporučiť akýkoľvek počet zamestnancov),
- možnosť získať: vernostný bonus,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- práca v mladom kolektíve a dobrom tíme,
- istota práce v rozrastajúcej sa spoločnosti,
- možnosť parkovania automobilov a motoriek priamo pred firmou,
- možnosť kariérneho rastu,
- firemné akcie (letná akcia, Vianočný večierok),
- pravidelné navyšovanie mzdy - vždy k 1.7. v roku,
- zlepšujeme pracovné prostredie - prerábame kancelárie, šatne

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- nemecký jazyk výhodou,
- analytické a logické myslenie, komunikatívnosť, schopnosť riešiť problémy, precíznosť

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Janoušek
Tel.: +421917440232
E-mail: poslať životopis
ID: 4421057  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac