Operátor prípravovne farieb

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
886 - 919 EUR/mesiac+ priemerný mesačný bonus od cca 170€ + víkendový bonus 3,50€/h + stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostane zamestnanec ďalšie stravné, náborový bonus za každú odpracovanú hodinu odporučeného zamestnanca + iné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za prípravu farieb a ostatných požadovaných produktov,
• kontrola a dodržiavanie všetkých parametrov produktov na pracovisku prípravovňa farieb,
• riadne vykonávanie príslušných aktivít pri zaskladňovaní, skladovaní a vyskladňovaní produktov,
• dodržiavanie systému skladovania a zodpovedanie za celkový stav skladu farieb a prípravovne farieb.
Pri práci sa postupuje podľa predpísaných pracovných inštrukcií a postupov, ktorému predchádza zaškolenie.

• základná mesačná mzda 886-919 € + mesačný bonus od cca 170€ (postupné navyšovanie v závislosti od dĺžky trvania pracovného pomeru až do cca 250€) + stravné 9€/deň (3,21€ príspevok zamestnanca), pri práci nadčas nad 4 hodiny dostane zamestnanec ďalšie stravné, náborový bonus za každú odpracovanú hodinu odporučeného zamestnanca + príplatky v zmysle Zákonníka práce,
• náborový bonus: za odporučenie 1 zamestnanca/brigádnika - pri plnom pracovnom fonde za prvý mesiac 23€ a 40€ každý ďalší mesiac (možno odporučiť akýkoľvek počet zamestnancov),
• možnosť získať: vernostný bonus, víkendové zvýhodnenie nad rámec Zákonníka práce (3,50€/h),
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• rekondičný pobyt v zmysle zákona,
• možnosť kariérneho rastu,
• istota práce v rozrastajúcej sa spoločnosti,
• práca v mladom kolektíve a dobrom tíme,
• možnosť parkovania automobilov a motoriek priamo pred firmou,
• firemné akcie (letná akcia, Vianočný večierok),
• pravidelné navyšovanie mzdy - vždy k 1.7. v roku,
• zlepšujeme pracovné prostredie - prerábame kancelárie, šatne

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť, logické a systematické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci,
• ochota pracovať na 3 zmeny,

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4418496  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 886 EUR/mesiac