Líder kvality

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacHrubá mesačná mzda od 1.400,-€ (závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi a kontroluje internú kvalitu v závode,
- analyzuje interné chyby použitím nástrojov kvality (pareto, ishikawa, PDCA, 8D report),
- navrhuje, zavádza a koordinuje nápravné a preventívne opatrenia,
- vykonáva operácie v systéme SAP (blokovanie dielov, scrap dielov, sledovanie pohybu materiálu), vedie záznamy o nezhodách v CAR registroch,
- pravidelne (denne/týždenne/mesačne) vyhodnocuje ukazovatele kvality a následne navrhuje vhodné opatrenia,
- sleduje a riadi odchýlky kvality a následne komunikuje s ostatnými oddeleniami, a tiež so zákazníkmi, resp. dodávateľmi,
- riadi systém vstupnej kontroly podľa požiadaviek v control pláne, riadi blokačný sklad,
- riadi a koordinuje prácu laborantov a inšpektorov kvality vo výrobe,
- zodpovedá za riadenú dokumentáciu a evidenciu dokumentácie v IMS,
- participuje na vývoji nového produktu, prípadne na zmenovom riadení (design changes),
- participuje na APQP aktivitách definovaných v projektovom pláne, napr. vytváranie kontrolných plánov, flow chart, pracovných inštrukcií,
- implementuje špecifické zákaznícke požiadavky do výrobného procesu, získava zákaznícke kvalitatívne štandardy,
- vykonáva interné audity a participuje na externých systémových, produktových a zákazníckych auditoch, vykonáva procesné audity, realizuje layers audity,
- koordinuje interné sortovacie aktivity,
- riadi interné reklamácie.

- možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
- možnosť závodného stravovania,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- firemné akcie a i.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Vzhľadom k aktuálnej situácii budú všetky pohovory uskutočnené cez SKYPE.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni,
- prax min. 4 roky na podobnej pozícii,
- MS Office – pokročilý, znalosť práce v SAP výhodou,
- znalosť nástrojov riadenia kvality (APQP, PPAP, FMEA, 8D) a QMS štandardov (VDA6.3, VDA6.5, ISO),
- čítanie technických výkresov,
- znalosť práce s meracími zariadeniami výhodou,
- orientovanie sa na zákazníckych portáloch výhodou,
- zodpovednosť, precíznosť, zmysel pre detail, komunikatívnosť, rozhodnosť

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3895167  Dátum zverejnenia: 19.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac