Vedúci zmeny

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
hrubá mzda 950 - 1250,- € (závisí od skúseností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- preberá a odovzdáva pracovnú zmenu, vedie denné porady s tím lídrami a podáva im informácie o aktuálnych problémoch vo výrobe, podľa potreby vedie porady s operátormi,
- organizuje, koordinuje prácu operátorov a vykonáva dohľad nad vhodným prerozdelením operátorov na jednotlivých pracoviskách a ich efektívnym využitím,
- kontroluje a určuje priority výroby a balenia podľa požiadaviek oddelenia logistiky,
- sleduje dodržiavanie technologických postupov a pracovných inštrukcií,
- podľa potreby doškoľuje operátorov na dodržiavanie technologických postupov a pracovných inštrukcií, ak je potrebné vytvára pracovné inštrukcie
- priebežne sleduje výkony na všetkých pracoviskách spadajúcich pod úsek výroby
- sleduje funkčnosť a čistotu jednotlivých pracovných pomôcok na všetkých pracoviskách spadajúcich pod úsek výroby
- v prípade vzniku kvalitatívnych problémov okamžite informuje oddelenie kvality a svojho nadriadeného,
- kontroluje dochádzku a vedie evidenciu odchýlok v dochádzke svojich podriadených, plánuje potreby a počty operátorov a požiadavky na poníženie alebo povýšenie stavu komunikuje z nadriadeným a personálnym úsekom
- v prípade potreby plánuje školenia operátorov a lídrov potrebné k zabezpečeniu výroby,
- môže navrhnúť úpravy bonusových zložiek podriadených zamestnancov na základe ich výkonu,
- sleduje dodržiavanie čistoty a poriadku a dodržiavanie BOZP, PO a 5S na pracovisku,
- vydáva a vedie evidenciu vydaných OPP,
- sleduje výrobný plán, v prípade nutnosti vykonáva zmeny vo výrobnom pláne,
- aktívne participuje na zavádzaní zmien a tiež v zmenách usporiadania pracoviska, podáva návrhy a pripomienky na prípadné zlepšenia,
- kontroluje a vykonáva zápisy výkonov operátorov z jednotlivých pracovísk, ukončuje sprievodné listy,

- práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
- možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
- možnosť závodného stravovania,
- príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
- firemné akcie a i.

Všetkým záujemcom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke,
- prax min. 2 roky na pozícii vedúci zmeny,
- anglický jazyk - začiatočník výhodou,
- MS Excel, Outlook a Word – mierne pokročilý,
- SAP - základy,
- líder schopný motivovať a viesť zverený pracovný tím aj v náročných situáciách, rozhodnosť, precíznosť, komunikatívnosť

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3719080  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: hrubá mzda 950 - 1250,- € (závisí od skúseností kandidáta)