Špecialista (pre tohtoročných absolventov VŠ)

SPPP Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou, Bánovce nad Bebravou
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 700,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš potenciál? Si šikovný? Si tohtoročný absolvent VŠ? Máš chuť a ambíciu pracovať na svojej kariére?
Ak je tvoja odpoveď „áno“, tak táto ponuka je práve pre teba!
Hľadáme tohtoročných absolventov VŠ, ktorí chcú v živote niečo dosiahnuť, avšak vedia, že cesta k dosiahnutiu cieľa nie je jednoduchá.
Ponúkame ti možnosť zamestnať sa v našej spoločnosti, kde sa najskôr naučíš ako fungujú základné procesy – začneš ako pracovník vo výrobe, a postupne sa posunieš na vyššie odborné pracovné pozície – ako rýchlo to záleží len na tebe a tvojej šikovnosti. Máš možnosť pracovať na odborných pracovných pozíciách na oddelení kvality, logistiky, výroby, údržby alebo na technickom oddelení.
Ak máš záujem, neváhaj poslať svoj životopis a motivačný list, takúto príležitosť dávame len pár absolventom.

• táto pozícia ti zaručuje kariérny rast – ako rýchlo je len na tebe,
• práca v mladom kolektíve a rozrastajúcej sa spoločnosti,
• možnosť získať: náborový, vernostný, mesačný bonus,
• možnosť závodného stravovania,
• príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok darcom krvi a i.,
• firemné akcie a i.

Všetkých uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• MS Office – mierne pokročilý,
• anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
• chuť pracovať a zdokonaľovať sa, zodpovednosť, precíznosť, komunikatívnosť, rozhodnosť
• schopnosť pracovať v tíme,
• analytické a logické myslenie,

Spoločnosť SPPP Slovakia s.r.o. sa zaoberá lakovaním plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Partizánska 73
957 01 Bánovce nad Bebravou

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Žáčiková
Tel.: +421905262591
E-mail: poslať životopis
ID: 3439854   Dátum zverejnenia: 24.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 700,- €