Robotník - kopáč

SPP – distribúcia, a.s.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.1.2023
700 EUR/mesiac+ 20% variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne + príplatky za nadčasy. Nástupný bonus 1000 € vyplatený počas prvého roka. Priemerná mesačná mzda je cca 950 €. Viac informácii nájdete na našej on-line kalkulačke: https://www.spp-distribucia.sk/kariera/obsadzovane-pracovne-miesta/kalkulacka-odmenovania/ (skopírujte si link do prehliadača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať činnosti spojené so zemnými výkopmi, zemnými prácami, rozkopávkami a spätnými úpravami v stanovených časových harmonogramoch a v požadovanej kvalite;
realizovať ručné kopanie.

Na nového kolegu u nás čaká:

Zamestnanie v silnej a stabilnej spoločnosti na slovenskom trhu.
Pracovná doba PO - PIA od 7:00 do 15:00 hod. (s výnimkou nadčasov a prac. pohotovosti).
Stravné vo výške 5,10 € + 0,66 € nápojový lístok.
Prehlbovanie a rozširovanie znalostí absolvovaním rôznych školení, nie len v plynárenskej oblasti.
Pestrá ponuka zamestnaneckých výhod a benefitov:
- príplatky za pracovné pohotovosti a nadčasy,
- cieľová odmena (13. plat),
- kafetéria benefitov - finančný príspevok 500 € na rôzne účely,
- príspevok na športové aktivity + Multisport karta,
- príspevok pri narodení dieťaťa,
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie,
- raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka,
- 5 dní voľna navyše z kolektívnej zmluvy a mnoho ďalšieho.
Možnosť zúčastniť sa na celofiremných akciách pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (napr. vianočný večierok, športový deň).

Ak Vás ponuka našej spoločnosti zaujala, pošlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku prostredníctvom portálu Profesia.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor po 10.1.2022.
Odpoveď pošleme ostatným uchádzačom až po konečnom uzatvorení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ukončené 9-ročné základné vzdelanie
prax s ručnými výkopmi
skúsenosť s prácou s pneumatickým kladivom výhodou
skúsenosť s obsluhou kompresora výhodou
dobrá fyzická kondícia
iniciatíva
samostatnosť
spoľahlivosť
hospodárne využívanie zdrojov.

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe. Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty. Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing. Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.
Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4462937  Dátum zverejnenia: 9.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac